اتاق

مجله آنلاین اتاق

مجله آنلاین در زمینه دکوراسیون داخلی و طراحی

اتاق مجله آنلاین در زمینه دکوراسیون داخلی و طراحی است. در این وب سایت می توانید با روشهای متفاوت طراحی و چیدمان منزل ، محل کار ، طراحی دکوراسیون مغازه یا فروشگاه آشنا شوید و از اصول و روش های به روز طراحی معماری و دکوراسیون داخلی الگو برداری نموده و در طراحی خود از آن ها استفاده کنید.

این وب سایت یک شرکت طراحی دکوراسیون و یا یک فروشگاه نیست.

اتاق طراحی و اجرای معماری و دکوراسیون داخلی را انجام نمی دهد و هیچ کالایی را به طور مستقیم نمی فروشد. برای ارتباط با فعالان این حوزه و ارتباط با متخصصان مورد نیاز خود به دسته بندی مورد نظر مراجعه نمایید.

اتاق در نگاهی دیگر

وب سایت اتاق با تم رنگی سبز و سفید در زمینه تولید محتوای معماری و دکوراسیون داخلی فعالیت می کند.این فعالیت در زمینه ها و دسته بندی های مختلف اعم از آشپزخانه اتاق خواب ،اتاق کودک ،مبلمان و انواع چیدمان ها صورت می پذیرد .کاربران سایت می توانند موضوع مورد نظر خود را توسط ابزار سرچ در نوار منو جستجو کرده و نزدیک ترین مطالب به خواست خود را مطالعه نمایند در بخش اصلی سایت کاربران می توانند مقالات اخیر را به صورت یک اسلایدر مشاهده نمایند که جذابیت زیادی به این سایت داده است .کاربران می‌توانند از طریق شبکه های اجتماعی و همچنین اپلیکیشن اتاق جدیدترین مطالب را مطالعه کنند ; اپلیکیشن سایت برای اندروید و آیفون طراحی گردیده و کاربران از این نظر با محدودیت روبرو نمی شوند .

با عضویت در خبرنامه نیز می توانیم این مقالات را به راحتی در ایمیل خود دریافت می‌کنیم.

سایت در یک کلام

اتاق یک وب سایت مناسب جهت مطالعه مطالب به روز و کسب ایده های جدید است ; این مطالب در مورد چیدمان منزل ،سبک های مختلف دکوراسیون داخلی ،آشنایی با متریال های متنوع و خرید لوازم تزیینی جانبی در مورد دکوراسیون داخلی می باشد و روان بودن کار با سایت تجربه کاربری مناسبی را برای بازدیدکنندگان رقم می زند.

برای طراحی دکوراسیون داخلی و مشاهده ایده های جذاب دکور داخلی کلیک کنید.