بهترین جای استفاده ار کاغذ دیواری طرح دار کجاست؟

لطفا امتیاز بدهید

فروشگاه های کاغذ دیواری پر از طرح و نقش مختلف است که انتخاب را برای شما سخت می کند. آیا فکر می کنید کاغذ دیواری طرح دار شلوغ و خسته کننده است؟ آیا از استفاده از کاغذ دیواری طرح دار در دکوراسیون منزل خود هراس دارید؟ بهتر است این فکرها را دور بریزید و مکان عالی برای نصب این کاغذ دیواری ها را یاد بگیرید. در این مقاله قصد داریم درباره کاغذ دیواری طرح دار یک تابلوی هنری، رنگ سفید کنار دیوار طرح دار، رنگ های خنثی در کنار کاغذ دیواری در دکوراسیون، طرح و نقش طلایی کاغذ دیواری، کاغذ دیواری گلدار و دیوار جذاب با تابلو گفت و گو کنیم، با ما همراه باشید.

لطفا امتیاز بدهید

کاغذ دیواری طرح دار یک تابلوی هنری

کاغذ دیواری طرح دار را مثل ستاره ای دردکوراسیون منزل ببینید. سعی کنید تابلوهای هنری را دورتر از این مدل کاغذ دیواری نصب کنید و اجازه دهید خودش مجزا مثل اثر هنری بدرخشد. برای مثال با نصب تعداد زیادی دیوارکوب، طرح و زیبایی کاغذ دیواری به خوبی دیده نمی شود.

کاغذ دیواری طرح دار کاغذ دیواری طرح دار یک تابلوی هنری

رنگ سفید کنار دیوار طرح دار

اگر از رنگ سفید برای سرویس خواب و روتختی استفاده کردید. زیباترین مکان نصب کاغذ دیواری طرح دار،روی دیوار پشتی تخت خواب است. رنگ سفید بدلیل خاصیت رنگی خود باعث بیشتر دیده شدن کاغذ دیواری شده و فضا زیباتر جلوه می کند. قبل از خرید کاغذ دیواری پیشنهاد می کنم حتما مقاله 10نکته کلیدی در مورد کاغذ دیواری را مشاهده کنید.

کاغذ دیواری طرح دار رنگ سفید کنار دیوار طرح دار شیک و ساده

رنگ های خنثی در کنار کاغذ دیواری( Wallpaper ) در دکوراسیون

رنگ های خنثی همانطور که از اسمشان نیز مشخص است خنثی هستند و در فضا غالب نیستند. این رنگها به آسانی با رنگ های دیگر ترکیب و باعث جذابتر شدن فضا می شوند. اگر دکوراسیونی با ترکیب رنگی خنثی دارید می توانید طیف گسترده تری از کاغذ دیواری های طرحدار را تهیه کنید. فقط باید به سبک و طرح آن توجه بیشتری داشته باشید تا به راحتی با طراحی و سبک خانه تان هماهنگ باشد.

کاغذ دیواری طرح دار رنگ های خنثی در کنار کاغذ دیواری( Wallpaper ) در دکوراسیون

طرح و نقش طلایی کاغذ دیواری

از یک حرکت هوشمندانه استفاده کنید، برای لوکس و متفاوت کردن دکوراسیون خود به سراغ کاغذ دیواری هایی بروید که نقوش طلایی رنگ داشته باشد. با توجه به سبک دکوراسیون منزل خود می توانید به سراغ نقوش مدرن و یا کلاسیک بروید. استفاده از کاغذ دیواری طلایی در کنار رنگهای خنثی فوق العاده است. این دیوار در راه پله، راهرو و هر فضای دیگری می تواند جذابیت داشته باشد. دقت کنید دیواری را برای این کار انتخاب کرده باشید که تابش مستقیم آفتاب یا نورپردازی منزل، جلوی دیده شدن نقوش طلایی رنگ را نگیرد.

اتاق خواب طرح و نقش طلایی کاغذ دیواری

کاغذ دیواری گلدار (Wallpaper)

تصور کنید دکوراسیون اتاق خواب دخترانه با کاغذ دیواری گلدار چقدر زیبا و جذاب به نظر می رسد. با اینکار فضای اتاق مانند باغی رویایی برای فرزندتان می شود که استراحت و بازی برای او به رویایی کودکانه تبدیل شود. بهترین تدبیر برای جلوگیری از شلوغ نشدن اتاق اگر از کاغذ دیواری انتخابی شما رنگ های تیره و یا طرح های درشت است، حتما باید سرویس خواب را به رنگ ملایم بخرید تا آرامش فرزندتان را برهم نزند.

طرح زیبا کاغذ دیواری گلدار (Wallpaper) زیبا و مدرن

دیوار جذاب با تابلو

در این باب قانون اولی که گذاشتیم را تغییر می دهیم. شاید به عقیده شما روی یک کاغذ دیواری طرح دار نباید هیچ وسیله دیگری نصب شود ولی بی گمان به این شکل نیست! اگر مکانی را انتخاب کنید که منظره ساده ای داشته باشد. می توانید به روشی نا هماهنگ، دیوار را به فضایی متمایز در خانه تبدیل کنید. یک دیوار از خاطرات اختصاص دهید و عکس و خاطرات با دوستان و عزیزان خود را بر روی این دیوار خاص بکوبید.

اشتراک گذاری در شبکه‌های اجتماعی

About the Author:

0 0 رای
امتیاز
اشتراک در
اطلاع از
امتیاز
0 پرسش و پاسخ
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات