لطفا امتیاز بدهید

با نزدیک شدن بهار و نوروز ما ایرانی ها به استقبال نوروز رفته و به خانه تکانی پرداخته و به دنبال تغییر در دکوراسیون خود هستیم. چقدر خوب است که این تغییر در راستای دور کردن انرژی های منفی از محیط و جذب انرژی های مثبت باشد. اما چگونه؟ آیا دکوراسیون تاثیری در دور کردم انرژی های منفی دارد؟ با ما همراه با اصول تغییر دکوراسیون و انرژی مثبت فضا .

اصول ساده تغییر دکوراسیون و انرژی مثبت  اصول تغییر دکوراسیون و انرژی مثبت فضا

لطفا امتیاز بدهید

 اصول تغییر دکوراسیون و انرژی مثبت فضا

 ممکن است از نظر شما کار سختی به نظر برسد و اصول دکوراسیون و انرژی مثبت را سخت بدانید یا فقط قوانین فنگ شویی برای دکوراسیون در ذهنهایمان یادآوری شود، ولی باید به شما بگویم که این راه فقط با اصولی ساده اما زیاد کاربردی قابل اجرا است که به دکوراسیون و طراحی کمک شایانی می کند. در کل از نظر بصری و روحی، در دید بیننده چشم نواز بوده و جذابیت و آرامش را در خانه به ارمغان می آورد. اهداف طراحی و دکور کردن فضاها، مخصوصا مکان زندگیمان، در درجه اول رساندن احساس راحتی و جذب انرژی مثبت از آن فضاست. فنگ شویی با زیاد کردن ویژگی های مفید و در عین حال زیبا و جذاب در طراحی شکل می گیرد. در ادامه به چند اصل ساده اشاره می کنیم .

دکوراسیون منزل  اصول تغییر دکوراسیون و انرژی مثبت فضا

ابداع کادربندی های مختلف

ایجاد انرژی مثبت به ایجاد فضای مثبت که برای افراد چشم نوازی کند وابستگی دارد. یکی از راهکارهای پرکاربرد برای رسیدن به چنین فضایی، طبقه بندی وسایل و عناصر و تغییر آن ها به گروه های مختلف است. این در صورتی است که در کنار هم تناقضی نداشته و سبب هرج و مرج نشوند.

ابداع کادربندی های مختلف در رنگ ها و طرح ها متنوع

ابداع کادربندی های مختلف و ایجاد کادر بندی رو دیوار با قاب ابداع کادربندی های مختلف

برای مثال دیوارها را مثل یک قاب عکاسی ببینید. سعی کنید وسایلی که بهشان تعلق خاطر دارید روی آن قاب نصب و تزیین کنید. همان طور که زمان عکاسی سعی بر آن است تا همه ی زیبایی ها را در کادر جا دهیم در طراحی هم توجه به همین نکات ضروری است. با این کار شما ناخودآگاه از اصولی مانند ریتم، تقارن، تکرار بهره می برید.

دکوراسیون منزل ابداع کادربندی های مختلف شیک و زیبا

دکوراسیون منزل دکوراسیون منزل ابداع کادربندی های مختلف شیک و زیبا

برای درست کردن کادربندی ضروری نیست همه اشیا کاملا شبیه به هم و هم اندازه باشند. به آسانی می توانید وسایل مختلف را در کناریکدیگر بچینید. پیشامد مهمتر هم این که در همه فضاها، از پذیرایی و نشیمن گرفته تا تزیین میز آرایش، سرویس بهداشتی و …. می شود از این ترفند استفاده کرد. با دیدن تصاویر فوق با راهکارهای مختلف کادربندی مثل: استفاده از متریالهای مختلف، چیدمان قاب عکس ها، قرار دادن آینه و … بیش تر آشنا می شوید.

 ابداع کادربندی های مختلف دکوراسیون منزل

دکوراسیون منزل ابداع کادربندی های مختلف فوق العاده شیک

درست کردن کادربرای پنجره ها 

پنجره ها خودشان در طراحی کادر به حساب می آیند که موقع تابش نور خورشید زیبایی بیشتری را نسبت به سایر محیط های منزل بوجود می آورند. 

دکوراسیون منزل درست کردن کادربرای پنجره ها 

دکوراسیون منزل درست کردن کادربرای پنجره ها 

شبیه تصاویر بالا بعضی اوقات می توانید از آنها با کارایی های دیگر هم استفاده کنید. اما باور کنید هیچ چیز پیچیده نیست، می توانید با رنگ آمیزی و یک گلدان گل زیبا هم قاب مورد نظرتان را ایجاد کنید.

درست کردن کادربرای پنجره ها  دکوراسیون منزل

ابداع کادربندی های مختلف در رنگ ها و طرح ها متنوع درست کردن کادربرای پنجره ها 

خلق فضای دونفره

ایجاد فضای رمانتیک دونفره، هر اندازه هم که فضا کوچک باشد، باعث که با همسر، دوست، مادر و یا هر شخص عزیز خوش بگذرانید و چند دقیقه ای از فضای پرهرج و مرج بیرون به دور باشید. همین امر انرژی مثبت را در محیط منزل به جریان می اندازد. 

دکوراسیون منزل

دکوراسیون خلق فضای دونفره رمانتیک و دلچسب

پیشنهاد می شود که فضایی خارج از آشپزخانه و مجزا از میز ناهار خوری برای این منظور در نظر بگیرید. این فضا را می توانید در بالکن، یا در یک راهرویی بلااستفاده، کنار شومینه و حتی گوشه ای از اتاق نشیمن ایجاد کنید.

دکوراسیون خانه خلق فضای دونفره و ایجاد فضایی آرامشبخش

خلق فضای دونفره دکوراسیون خانه برای عروس و دامادهای عزیز

خلق فضای دو نفره برای گذراند اوقات فراغت در کنار افرادی که دوستشان دارید با استفاده از میز و صندلی چوبی و همچنین استفاده از گل و گیاه

دکوراسیون و انرژی مثبت خلق فضای دونفره

خلق فضای دونفره دکوراسیون و انرژی مثبت

استفاده از مبلمان با رنگ بنفش و طراحی دیوار با استفاده از کاغذ دیواری و درنظر گرفته آینه روی دیار در کنار آباژور و دکوری های زیبا فضایی دنج برای گپ و گفت رو نفره را فراهم کرده.

دکوراسیون خانه خلق فضای دونفره

دکوراسیون و انرژی مثبت خلق فضای دونفره فوق العاده زیبا

خلق محیطی دنج با مبلمانی چپوبی در کنار طراحی دیوار با استفاده شلف دیواری و فرشی با رنگ متضاد محیطی دنج برای استراحت را فراهم کرده.

دکوراسیون و انرژی مثبت خلق فضای دونفره فوق العاده بی نظیر

دکوراسیون و انرژی مثبت خلق فضای دونفره شیک و مدرن

در نظر گرفتن یک تصور و تابلو بزرگ در دیوار پذیرایی و ایجاد قاب و کادربندی در دیوار پذیرایی در کنار استفاده از گل در فضا محیطی سرشار از انرژی را ایجاد کرده.

دکوراسیون و انرژی مثبت خلق فضای دونفره با طراحی بروز و مدرن

دکوراسیون و انرژی مثبت خلق فضای دونفره با بهترین و باکیفیت ترین طراحی های دنیا

طراحی دیوار با استفاده از چهار تابلو با طراحی مدرن در ورودی خانه. راهروی ورودی خانه یکی از مهمتریت قسمتهای برای ورود انرژی مثبت است که طراحی درست این قسمت می توانید خانه را سرشار از انرژی کنید.

دکوراسیون و انرژی مثبت خلق فضای دونفره در رنگ های متنوع

دکوراسیون و انرژی مثبت خلق فضای دونفره طراحی با تم رنگ های روشن