5/5 امتیاز از (1 رای )

آیا شما هم جزء افرادی هستید که هنوز لوستر مناسب منزلتان را پیدا نکرده اید؟ آیا به دنبال خرید لوستر مناسب منزل خود هستید؟ با خانه معمار همراه باشید تا با فاکتورهای انتخاب لوستر آشنا شوید.

هدفتان از خرید لوستر چیست؟

آیا از لوستر فقط بعنوان یک وسیله تزیین استفاده می کنید یا برای نور پردازی؟ امروزه با وجود هزینه های سنگین برق، شهروندان زیادی از نورهای فلورسنت یا مخفی برای تامین نور بهره می برند. منازل زیادی هستند که مهتابی منبع اصلی نور در خانه می باشد. در هر صورت اگر لوستر تزیینی می خواهید و یا برای تامین نور منزل، به تعداد لامپ های آن دقت کنید و میزان روشنایی آنرا بسنجید.

هدفتان از خرید لوستر چیست؟ نکاتی در مورد خرید لوستر

5/5 امتیاز از (1 رای )

انتخاب لوستر مناسب با فضا

لوستر را برای پذیرایی، آشپزخانه یا اتاق خواب می خواهید؟ فضای شما تاثیر زیادی بر انتخاب لوستر دارد. بطور مثال به هیچ عنوان از لوسترهای حبابی در نشیمن و پذیرایی استفاده نکنید. لوسترهای حبابی برای فضای اتاق خواب و آشپزخانه مناسب هستند. سعی کنید لوسترهای چوبی برای این دو فضا انتخاب کنید. لوسترهای چوبی بیشترین همخوانی را با متریال های این دو فضا دارد. لوستر پذیرای بهتر است از لوستر های حجیم استفاده انتخاب شود و در بقیه خانه لوسترهای سبک مناسب است. نور اتاق خواب باید ملایم و رو به بالا باشد در حالیکه برای آشپزخانه برعکس و رو به پایین مناسب تر است.

نکاتی در مورد خرید لوستر انتخاب لوستر مناسب با فضا

میزان نور دهی لوستر

حجم لوستر مناسب با محیط حائز اهمیت است.اگر لوستر نور کافی داشته باشد ولی برای فضای بزرگ کوچک باشد مناسب نیست. برعکس این یعنی اگر فضایی کوچک داشته باشیم و لوستر بزرگ نصب کنیم باز تعادل محیط به هم می ریزد. بنابراین لوستر و فضا باید با یکدیگر همخوانی داشته باشند. دقت دیگری که باید به خرج دهید زمان نصب هست که به تعداد جایگاه لوسترها، لوستر بخرید. اگر محیط گسترده ای دارید می توانید لوستر حجیمی در وسط سقف نصب کنید و لوستر های کوچکتری اطراف آن نصب کنید.

میزان نور دهی لوستر نکاتی در مورد خرید لوستر

میزان نور دهی لوستر نکاتی در مورد خرید لوستر