خانه » مبل سلطنتی شیک ترین مدل مبلمان برای لاکچری پسندها+عکس

مبل سلطنتی شیک ترین مدل مبلمان برای لاکچری پسندها+عکس

مبل سلطنتی با اینکه تاریخچه استفاده از آن نسبتا طولانی است، هنوز هم پر طرفدار است. همه ما از زندگی لوکس لذت می بریم. به همین دلیل می توان با اطمینان گفت که قطعا در زمان خرید مبل، برای تهیه مبل های سلطنتی بارها وسوسه خواهیم شد. حتما شما هم دوست دارید محیطی زیبا برای زندگی خودتان طراحی کنید. پس جای تعجب نیست که تمایل به این نوع دکوراسیون همیشه وجود دارد. در این مقاله میخواهیم درباره: مبلهای  سلطنتی زیبا و دکوراتیو، ترکیب مبل سلطنتی، لزوم هارمونی در محیط،و این پرسش که مبل استیل مناسب برای چه محیطی است؟ پاسخ میدهیم پس با ما همراه باشید.

مبل سلطنتی شیک و لاکچری مبل سلطنتی، زیبا و دکوراتیو

مبلهای قهوه ای رنگ سلطنتی ، شیک و لاکچری

مبلمان سلطنتی، زیبا و دکوراتیو

مهم ترین چیزی که در مبلمان سلطنتی باعث جلب چشمان ما می شود. وجود عناصر مختلف تزئینی است. در ساخت و طراحی این نوع مبلمان، طراحان به وفور از طرح های مختلف استفاده می کنند. کمتر بخشی از مبلمان را مشاهده می کنید که پر نباشد از انواع نقوش مختلف، این میزان از طراحی را در هیچ نوع دیگری مبل شاهد نخواهیم بود.

مبلمان شیک ولاکچری منبت کاری شده ، زیبا و دکوراتیو

مبلمان شیک و لاکچری منبت کاری شده سلطنتی،

اگر از نزدیک به مبل های سلطنتی نگاه کنید، متوجه خواهید شد که این طراحی بسیار ریز است. تنها از دور و کلیت مبل نیست که پر نقش و نگار است. انواع جزئیات را سازندگان با دقت به کار می برند. پس اگر از جمله آدم های ریزبین هستید. دوست دارید به جزئیات توجه کنید. حتما مبل های سلطنتی جلوه ویژه ای برایتان خواهند داشت.

مبلمان با روکش پارچه و پایه چوب سلطنتی، زیبا و دکوراتیو

مبلمان با روکش پارچه و پایه چوب مدل سلطنتی، زیبا و دکوراتیو

دیگران مشاهده کردند: جذابترین و زیباترین انواع مبل راحتی مدرن 2019

ترکیب مبل سلطنتی، لزوم هارمونی در محیط

در طراحی داخلی هارمونی بسیار مهم است. بسیاری از افراد تصور می کنند وجود تضاد به معنای عدم هارمونی است. این تصوری اشتباه است. چرا که هارمونی می تواند با ترکیب تضاد ها به وجود بیاید. اما این تضاد به معنای هر نوع ترکیبی نیست. به عنوان مثال اگر از یک دکور که در آن عناصر بسیار ساده و ظاهری فلزی دارند از مبلمان سلطنتی استفاده کنید. نتیجه دلگرم کننده ای به دست نخواهید آورد. ساده تر اینکه این تضاد باید بتواند یک هارمونی ایجاد کند در غیر اینصورت همان مثال قبلی خواهد شد.

دکوراسیون با مبلمان سلطنتی و لزوم هارمونی در محیط

دکوراسیون با مبلمان سلطنتی و لزوم هارمونی در محیط

توجه کنید بسیاری از بخش های اتاق، می توانند بر اساس این مبلمان طراحی شوند. به عنوان مثال رنگ پرده را با پارچه مبل ست کنید. شاید بتوانید از چند گلدان زیبا برای کنار مبل استفاده نمایید. حتی ظروفی که بر روی میز مقابل مبل قرار می دهید را هم فراموش نکنید. این ظروف می توانند بسیار اثر گذار باشند. لوستر و آباژور را هم می توانید به کار ببرید. در مورد پوشش کف کمی دست شما بازتر است. می توانید هم فرش و هم از پوشش هایی مانند سنگ و یا لمینت بهره ببرید. اگر طرفدار ساعت دیواری هستید. حتما از آن استفاده کنید. ساعت دیواری بسیار انتخاب خوبی برای تکمیل کار شما است. شاید بد نباشد از چند قاب عکس همخوان روی دیوار ها هم استفاده کنید. قاب عکس های که از جهت طرح و رنگ به مبل نزدیک باشند جلوه خاصی خواهند داشت.

هارمونی و تناسب مبلمان با وسایل ، لزوم هارمونی در محیط

هارمونی و تناسب مبلمان با وسایل و، لزوم هارمونی در محیط

مبل استیل مناسب برای چه محیطی است؟

در نظر داشته باشید این نوع مبلمان ها کمی ابعاد بزرگی دارند. در نتیجه استفاده از این مبلمان برای محیط های کوچک مناسب نیست. در محیط های بزرگ هم اگر این امکان وجود داشته باشد که یک فضای خالی میان مبلمان و دیوارها، در نظر گرفته شود، جلوه آن را بسیار بیشتر خواهد کرد.

مبلمان سلطنتی با رنگ قرمز مناسب برای چه محیطی است؟

مبلمان سلطنتی با رنگ قرمز مناسب برای چه محیطی است؟

اگر به دنبال خرید مبل هستید پیشنهاد می کنم حتما این مقاله را مطاله کنید: 7 نکته طلایی خرید مبل که باید بدانید!!

تفاوت مبلمان سلطنتی و مبلمان کلاسیک

مبل کلاسیک و مبلمان سلطنتی خیلی شبیه به هستند، اما در عین حال دارای یک سری تفاوت ها هستند که آنها را از هم متمایز می کند.

  • حجم چوبی که در مبلهای سلطنتی استفاده می شود بیشتر از مبل کلاسیک است. از این رو مبلهای سلطنتی دارای وزن بیشتری هستند.
  • مبلهای سلطنتی ریزه کاری هایی بر روی تاج و دسته های خود دارند. که آنها را بسیار لاکچری و لوکس می کند.
  •  مبلمان سلطنتی معمولا به صورت یک ست 9 نفره ارائه می شود. درصورتی که مبلمان کلاسیک به طور معمول به صورت ست های 7 نفره ارائه می شود.
  • در نهایت این که مبلمان سلطنتی از لحاظ قیمتی دارای قیمت های بالاتری نسبت به مبلمان کلاسیک می باشد.
دکوراسیون پذیرایی با مبلمان قهوه ایی رنگ تفاوت مبل سلطنتی و مبل کلاسیک

دکوراسیون پذیرایی با مبلمان قهوه ایی رنگ سلطنتی

برای مشاهده و اطلاعات بیشتر درباره مبل کلاسیک می توانید از مقاله طرح های شیک و فوق العاده مبل کلاسیک  دیدن کنید.

مبلمان سلطنتی با طراحی زیبای دسته و تاج تفاوت مبل سلطنتی و مبل کلاسیک

مبلمان سلطنتی با طراحی زیبای دسته و تاج

در پایان

مبلمان سلطنتی مصری و مبلمان استیل فرانسوی و مبلمان های سلطنتی فرانسوی تا چندی پیش به وفور در بازار مبل ایران وجود داشت. اما کم کم شرکت های تولید کننده ایرانی، کارهای شیک و با کیفیتی به بازار ارائه کردند که قابل رقابت با مبلمان های خارجی می باشد. شما به راحتی می توانید مبلمان های بسیار شیک سلطنتی تولید ایران را تهیه کنید.

مبل استیل زیبا و لاکچری تفاوت مبل سلطنتی و مبل کلاسیک

مبل استیل زیبا و لاکچری با رنگ زرشکی

About the Author:

0 0 رای
امتیاز
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
Go to Top