خانه » مبل سلطنتی شیک ترین مدل مبلمان برای لاکچری پسندها+عکس

مبل سلطنتی شیک ترین مدل مبلمان برای لاکچری پسندها+عکس

مبل سلطنتی با اینکه تاریخچه استفاده از آن نسبتا طولانی است، هنوز هم پر طرفدار است. همه ما از زندگی لوکس لذت می بریم. به همین دلیل می توان با اطمینان گفت که قطعا در زمان خرید مبل، برای تهیه مبل سلطنتی بارها وسوسه خواهیم شد. حتما شما هم دوست دارید محیطی زیبا برای زندگی خودتان طراحی کنید. پس جای تعجب نیست که تمایل به این نوع دکوراسیون همیشه وجود دارد.

مبل سلطنتی شیک و لاکچری

برای دیدن انواع مبلمان سلطنتی شیک جدید با ما همراه باشید.

مبل سلطنتی، زیبا و دکوراتیو

مهم ترین چیزی که در مبل سلطنتی باعث جلب چشمان ما می شود، وجود عناصر مختلف تزئینی است. در ساخت و طراحی این نوع مبلمان، طراحان به وفور از طرح های مختلف استفاده می کنند. کمتر بخشی از مبلمان را مشاهده می کنید که پر نباشد از انواع نقوش مختلف. این میزان از طراحی را در هیچ نوع دیگری مبل شاهد نخواهیم بود.

مبلمان استیل با نقوش منبت

اگر از نزدیک به مبل های سلطنتی نگاه کنید، متوجه خواهید شد که این طراحی بسیار ریز است. تنها از دور و کلیت مبل نیست که پر نقش و نگار است. انواع جزئیات را سازندگان با دقت به کار می برند. پس اگر از جمله آدم های ریز بین هستید، دوست دارید به جزئیات توجه کنید، حتما مبل های سلطنتی جلوه ویژه ای برایتان خواهند داشت.

مبلمان با رنک روشن شیک و زیبا

ترکیب مبل سلطنتی، لزوم هارمونی در محیط

در طراحی داخلی هارمونی بسیار مهم است. بسیاری از افراد تصور می کنند وجود تضاد به معنای عدم هارمونی است. این تصوری اشتباه است، چرا که هارمونی می تواند با ترکیب تضاد ها به وجود بیاید. اما این تضاد به معنای هر نوع ترکیبی نیست.به عنوان مثال اگر از یک دکور که در آن عناصر بسیار ساده و ظاهری فلزی دارند از مبل سلطنتی استفاده کنید، نتیجه دلگرم کننده ای به دست نخواهید آورد. ساده تر اینکه این تضاد باید بتواند یک هارمونی ایجاد کند در غیر اینصورت همان مثال قبلی خواهد شد.

دکوراسیون با مبلمان سلطنتی

توجه کنید بسیاری از بخش های اتاق، می توانند بر اساس این مبلمان طراحی شوند. به عنوان مثال رنگ پرده را با پارچه مبل ست کنید. شاید بتوانید از چند گلدان زیبا برای کنار مبل استفاده نمایید. حتی ظروفی که بر روی میز مقابل مبل قرار می دهید را هم فراموش نکنید. این ظروف می توانند بسیار اثر گذار باشند.لوستر و آباژور را هم می توانید به کار ببرید. در مورد پوشش کف کمی دست شما بازتر است. می توانید هم فرش و هم از پوشش هایی مانند سنگ و یا لمینت بهره ببرید. اگر طرفدار ساعت دیواری هستید، حتما از آن استفاده کنید. ساعت دیواری بسیار انتخاب خوبی برای تکمیل کار شما است.شاید بد نباشد از چند قاب عکس همخوان روی دیوار ها هم استفاده کنید. قاب عکس های که از جهت طرح و رنگ به مبل نزدیک باشند جلوه خاصی خواهند داشت.

مبلمان فوق لاکچری

تناسب مبلمان و دیگر وسایل دکوراسیون

مبل استیل مناسب برای چه محیطی است؟

در نظر داشته باشید این نوع مبلمان ها کمی ابعاد بزرگی دارند;در نتیجه استفاده از این مبلمان برای محیط های کوچک مناسب نیست .
در محیط های بزرگ هم اگر این امکان وجود داشته باشد که یک فضای خالی میان مبلمان و دیوارها،در نظر گرفته شود، جلوه آن را بسیار بیشتر خواهد کرد.

مبل سلطنتی با رنگ قرمز

اگر به دنبال طراحی بی نظیر و شیک و لاکچری دکوراسیون داخلی منزل خود هستید خانه  معمار در خدمت شماست.

تفاوت مبل سلطنتی و مبل کلاسیک

مبل کلاسیک و مبل سلطنتی خیلی شبیه به هستند ;اما در عین حال دارای یک سری تفاوت ها هستند که آنها را از هم متمایز می کند.

  • حجم جوبی که در مبل سلطنتی استفاده می شود، بیشتر از مبل کلاسیک است; از این رو مبلهای سلطنتی دارای وزن بیشتری هستند.
  • مبلهای سلطنتی ریزه کاری هایی بر رو تاج و دسته ها دارند ;که آنها را بسیار لاکچری و لوکس می کند.
  •  مبل سلطنتی معمولا به صورت یک ست 9 نفره ارائه می شود; درصورتی که مبلمان کلاسیک به طور معمول به صورت ست های 7 نفره ارائه می شود.
  • در نهایت این که مبلمان سلطنتی از لحاظ قیمتی دارای قیمت های بالاتری نسبت به مبلمان کلاسیک می باشد.

دکوراسیون پذیرایی با مبلمان قهوه ایی رنگ

مبل کلاسیک زیبا و دوست داشتنی

مبلمان سلطنتی با طراحی زیبای دسته و تاج

مبل استیل زیبا و لاکچری

در پایان

مبل سلطنتی مصری و مبل استیل فرانسوی و مبلمان های سلطنتی فرانسوی تا چندی پیش به وفور در بازار مبل ایران وجود داشت ;اما کم کم شرکت های تولید کننده ایرانی ،کارهای شیک و با کیفیتی به بازار ارائه کردند که قابل رقابت با مبلمان های خارجی می باشد.

شما به راحتی می توانید مبلمان های بسیار شیک سلطنتی تولید ایران را تهیه کنید.

ثبت ديدگاه