قفسه کتاب شیک و کاربردی با طرح های خلاقانه، انتخابی است که می تواند هر اتاقی را چندین برابر زیبا تر کند و از فضای آن به بهترین نحو بهره برداری کند. مرتب چیده شدن کتاب ها و وسایل شما در یک قفسه زیبا که در عین حال کاربردی نیز هست، جلوه دوچندانی را به چهره اتاقتان می بخشد.فقسه های کتاب های مدرن امروزی را می توان از جنس چوب یا mdf تهیه کرد. در این مقاله درباره موضوعات استفاده بهینه از فضا، شیک و باکیفیت، قفسه کتاب با طرح های خلاقانه به گفت گو مینشینیم.

کتابخانه با طراحی دایره ایی استفاده بهینه از فضا

امروزه در بسیاری از منازل و دفاتر کار، به فضایی بر قرار دادن کتابها، اسناد و مدارک و وسایل این چنینی نیاز است. چنین فضایی را وسایل متعددی مثل کتابخانه، قفسه کتاب، شلف و غیره می تواند ایجاد کند. اما در انتخاب این وسایل، زیبایی، استفاده بهینه از فضای موجود، مهم و تاثیر گذار است.

طراحی زیبا برای کتاب در دکوراسیون پذیرایی استفاده بهینه از فضا

قفسه کتاب با طراحی زیبا استفاده بهینه از فضا با بهتریت کیفیت ممکن

استفاده بهینه از فضا

یک قفسه کتاب خوب، باید در عین اشغال کردن حداقل مساحت روی زمین و حجم سه بعدی، نهایت فضای قابل استفاده را در اختیار شما قرار دهد. کتاب های متعدد شما باید همگی، به راحتی و بدون دردسر روی قفسه های آن، جای بگیرند. همچنین باید بخشی از ساختار این قفسه ها به قراردادن لوازم جانبی و وسایلی به غیر از مکتوبات اختصاص یابد. همه اینها باعث می شود تا یک کتابخانه یا قفسه کتاب، کاربردی بنظر برسد. در مواردی ممکن است قفسه کتاب تنها به منظور دکور و همگون شدن با دیزاین و طراحی داخلی، تعبیه شود. اما در نظر داشته باشید که نباید کاربری اصلی خود را از دست بدهد.

طراحی زیبا و خلاقانه قفسه کتاب استفاده بهینه از فضا

طراحی دکوراسیون داخلی بی نظیر و خاص در خانه معمار. همین الان کلیک کلیک کنید!!!

شیک و با کیفیت

کیفیت ساخت از اهمیت بسیاری برخوردار است. این موارد شامل:

  • جنس چوب یا mdf به کار رفته در ساخت طبقات و اتصالات
  • کیفیت و دوام رنگ
  • همچنین استحکام ساختار

این موارد از جمله موارد تعیین کننده کیفیت قفسه های کتاب می باشند. شیک و زیبا بودن یک قفسه تنها در صورتی معنا پیدا می کند. که بتواند نقش اصلی خود که نگهداری از کتاب است را به خوبی ایفا کند.

طراحی قفسه کتاب شیک و با کیفیت با اشگال مختلف و طراحی مدرن

طراحی کتابخانه خلاقانه شیک و با کیفیت و بسیار زیبا و امروزی

قفسه کتاب با طرح های خلاقانه

با گذشت زمان و در عصر حاضر، تمایل افراد و سبک طراحی منازل و ادارات رفته رفته از طرح های کلاسیک فاصله گرفته. در نتیجه نیازمند طرح های خلاقانه ای هستند که نه تنها زیبایی را به ارمغان بیاورد. بلکه از فضای اشغال شده و همچنین مواد اولیه به کار رفته بتواند استفاده بهینه تری نماید.

کتابخانه درختی با طرح های خلاقانه

قفسه ساده برای کتاب طرح های خلاقانه

طرح های خلاقانه و جدیدی در ساخت کتابخانه ها و قفسه های کتاب به کار می رود که از جمله آن ها می توان به قفسه های درختی، آبشاری و… اشاره نمود. 

کتابخانه زیبا شیک و با کیفیت برای دکوراسیون سبک مدرن

این طرح ها در عین مدرن، شیک و کلاسیک بودن، از لحاظ فضای در دسترس نیز کاملا بهینه تر از مدل های کلاسیک و طرح های روتین و معمول می باشند. خرید و سفارش قفسه کتاب در طرح ها و ساختار های بسیار متنوعی امکان پذیر است که توصیه می شود پیش از اینکه به خرید اقدام کنید. از یک انسان حرفه ای مشورت بخواهید و تصویر روشنی از طراحی داخلی خود در ذهن داشته باشید.

طرح خلاقانه برای جای کتاب شیک و با کیفیت سبک مدرن

کتابخانه دیواری فوق العاده زیبا و مدرن به رنگ قهوه ای که این کتابخانه به صورت رونده طراحی شده و با کاغذ دیواری سفید و و خط های زرد و قرمز و خاکستری که زیبایی خاصی را به اتاق میبخشد.

کتابخانه در پذیرایی شیک و با کیفیت به صورت مختلف الاضلاع

کتابخانه مختلف الاضلاع مناسب برای اتاق خواب هایی سبک مدرن به رنگ سفید که فضای اتاق را خاص و مدرن میکند.

کتابخانه طرح دایره شیک و با کیفیت با اشکال هندسی خاص و زیبا

کتابخانه دایره ای شکل با رنگ سفید و نصب به دیوار و تقسیم بندی شده که یک دایره کوچکتر وسط آن قرار دارد که مدل آن را بسیار شیک کرده است. این سبک از کتابخانه برای جوانان و نوجوانان مناسب است.

کتابخانه طرح درختی شیک و با کیفیت به سبک مدرن

کتابخانه طرح درختی به رنگ سبز که بسیار زیبا و مدرن بوده و بر روی دیوار سفید رنگ کار گذاشته شده این طرح برای دکوراسیون های سبک مدرن استفاده میشود.

کتابخانه با مواد بازیافتی شیک و با کیفیت

طرح هندسی برای کتابخانه قفسه کتاب با طرح های خلاقانه

کتابخانه فوق العاده زیبای به شکل هندسی که شبیه به گل ساخته شده و به رنگ سفید میباشد که استفاده از رنگ های ملیح و روشن محیط را شاد و دلباز نشان میدهد.

قفسه کتاب مدرن قفسه کتاب با طرح های خلاقانه و مدرن و خارق العاده

کتابخانه مدرن قفسه کتاب با طرح های خلاقانه و شیک

قفسه کتاب فوق العاده زیبا به سبک مدرن برای دکوراسیون های مدرن، ترکیب رنگ های قهوه ای کم رنگ و پر رنگ و کرم که برای اتاق کار و مکان های رسمی هم استفاده میشود.

طرح مدرن کتابخانه قفسه کتاب با طرح های خلاقانه سه بعدی و زیبا

قفسه کتاب زیبا قفسه کتاب با طرح های خلاقانه به شکل ترازو و بسیار خاص