دکوراسیون کرم ،دکوری زیبا برای همه جای خانه

2/5 امتیاز از (1 رای )

دکوراسیون کرم ،با توجه به پتانسیل بالایی که برای هماهنگ شدن با انواع رنگ ها و سبک های طراحی داخلی دارد، گزینه ای پرطرفدار برای استفاده در منازل به شمار می رود. رنگ کرم را در دکوراسیون های مینیمال گرفته تا سلطنتی می توان مشاهده کرد. دلیل این امر خنثی بودن رنگ کرم و توانایی آن برای هماهنگی با طیف گسترده ای از رنگ هاست. در این مقاله قصد داریم برای شما ترکیب رنگ کرم، مکمل کرم رنگ در دکوراسیون، ترکیب کرم رنگ در بخش های مختلف فضا، رنگ کرم در دکوراسیون پذیرایی و رنگ کرم شکلاتی برای اتاق خواب را شرح دهیم پس برای دیدن ادامه مطالب با ما همراه شوید.

دکور کرم رنگ در پذیرایی ترکیب رنگ کرم برای دکوراسیون های سبک مدرن

2/5 امتیاز از (1 رای )

ترکیب رنگ کرم

رنگ کرم که نزدیکی بالایی با ترکیب زرد و سفید یا نارنجی و سفید دارد. در صورتی که نسبت سفید آن کم شود. به سمت رنگ های گرم متمایل می گردد. ویژگی بارز این رنگ ایجاد فضای روشن و بزرگ نشان دادن محیط است. بنابراین چه برای خانه های آپارتمانی و کوچک و چه برای محیط های بزرگ، انتخابی مناسب است.

مکمل کرم رنگ در دکوراسیون

طبیعتا برای اینکه طراحی داخلی، دل افراد را نزند، و چشم آن ها را خسته نکند، نمی توان تنها از یک رنگ در محیط استفاده کرد. بنابراین لازم است با ترکیب انواع رنگ در دکوراسیون آشنایی داشته باشید. خصوصا اگر بحث طراحی داخلی خانه مطرح باشد. باید به تاثیر روانی ترکیبات رنگی توجه ویژه ای داشت. رنگ کرم را هم می توان با دسته رنگ های روشن ترکیب نمود و هم می توان از ترکیب آن با رنگ های تند و پرانرژی بهره مند شد. برای مثال در ترکیب رنگ کرم با رنگ هایی همچون آبی و سبز، هم می توان از سبز و آبی کم رنگ استفاده کرد و هم می توان از سرمه ای و سبز یشمی بهره برد.

مبلمان سفید و قهوه ایی مکمل کرم رنگ در دکوراسیون

اما تاثیر ترکیب رنگ کرم با رنگ های روشن بسیار متفاوت از ترکیب آن با رنگ ها تیره خواهد بود. برای نمونه اگر کل دکوراسیون شامل رنگ های بسیار روشن باشد. نور محیط خیلی بیشتر از زمانی است که طیف های متضاد به کار برده شوند. از سوی دیگر، رنگ های متضاد و تیره در کنار رنگ کرم، با ایجاد زاویه و خطای دید، می توانند محیط را بسته تر نشان دهند. بنابراین اگر خانه کوچکی دارید، بهتر است کم تر سراغ رنگ های تیره بروید.

مبلمان راحتی کرم رنگ مکمل کرم رنگ در دکوراسیون

دیگران مشاهده کردند: آشنایی با 10 ترکیب رنگی گرم برای دکوراسیون

ترکیب کرم رنگ در بخش های مختلف فضا

رنگ های روشن و یکنواخت، انرژی محیط را کاهش می دهند. بنابراین انتخاب رنگ های دوم و سومی که قرار است در کنار کرم به کار برده شوند. باید با توجه به ویژگی های ساختاری محیط و کاربری اتاق انجام شود. مثلا در اتاق کودک، بهتر است از چندین رنگ زنده و تند همچون صورتی، بنفش و آبی در کنار رنگ کرم استفاده کنید.

پرطرفدارترین رنگ ها برای اتاق خواب دخترانه ترکیب کرم رنگ در بخش های مختلف فضا

رنگ کرم در دکوراسیون پذیرایی

برای دکوراسیون پذیرایی همان طور که ذکر شد. باید در انتخاب ترکیبی که با کرم به کار می برید. اول ویژگی های محیط را بررسی نمایید. ابعاد خانه، میزان نور ورودی از پنجره ها، آب و هوا و اقلیم منطقه و در نهایت سلیقه افراد، فاکتور هایی هستند که در هنگام انتخاب ترکیب رنگ باید در نظر گرفته شوند. اما به طور کلی رنگ های سبز، بنفش، آبی، صورتی، زرشکی، قهوه ای و حتی مشکی هماهنگی زیبایی با رنگ کرم دارند. البته به شرطی که کرم در اجزای غالب محیط استفاده شود. دکوراسیون کرم طلایی، دکوراسیون کرم زرشکی و دکوراسیون کرم قهوه ایی از انتخاب های غالبی است که می توانید در دکوراسیون خود استفاده کنید.

دکوراسیوندکوراسیون کرم قهوه ایی رنگ کرم در دکوراسیون پذیرایی کرم قهوه ایی

دکوراسیون کرم قهوه ایی رنگ کرم در دکوراسیون پذیرایی بسیار شیک و زیبا

رنگ کرم شکلاتی برای اتاق خواب

دکوراسیون کرم برای اتاق خواب نیز می تواند فضایی ایده آل و مملو از آرامش ایجاد نماید. به شرط آنکه مکمل آن رنگی بیش از حد روشن نباشد تا نور اتاق مزاحم استراحت نشود. استفاده از رنگ کرم در اتاق خواب بهتر است در دکوراسیون های سبک مینیمال استفاده شود تا زیبایی و جذابیت خود را بشتر نشان دهد.

اتاق خواب با دکور کرم طلایی رنگ کرم شکلاتی برای اتاق خواب

سعی کنید در دکوراسیون کرم رنگ، حتما از گلدان و گیاه های متعدد استفاده کنید. گرمای رنگ کرم، در کنار رنگ سبز زیبای گیاهان، حس سرزندگی و شادابی به افراد محیط می بخشد و محیط را زیبا تر می کند.

آینه دکوراتیو در دکوراسیون داخلی رنگ کرم شکلاتی برای اتاق خواب

دکوراسیون مبلمان ست با رنگ پرده به رنگ کرم و موکت به رنگ مبلمان برای خانه های کوچک توصیه میشود که از رنگ های روشن استفاده کننده تا فضای خانه دلباز شود این سبک ها بیشتر برای دکوراسیون سبک مدرن کاربرد دارد که فوق العاده زیبا و مختص خوش سلیقه هاست.

دکور اتاق پذیرایی رنگ کرم شکلاتی برای اتاق خواب

دکوراسیون نشیمن رنگ کرم روشن و مبلمان رنگ کرم با رنگ کوسن های متفاوت و میز سفید رنگ و پرده های مشکی کرم که این ترکیب فوق العاده زیبا برای دکوراسیون های سبک مدرن استفاده میشود و خارق العاده زیبا و شیک است.

مبل راحتی مدرن رنگ کرم شکلاتی برای اتاق خواب بسیار زیبا و مدرن

پیشنهاد می کنم مشاهده کنید: بهترین ترکیب رنگ دردکوراسیون داخلی ساختمان

دکور پذیرایی رنگ کرم شکلاتی برای اتاق خواب با مبلمان ال شکل راحتی

مبلمان ال شکل راحتی کرم رنگ که با میز ست بوده و فرش فانتزی خاکستری رنگ که سردی رنگ فضا را خنثی کرده که هارمونی فوق العاده زیبایی را بوجود آورده است.

مبل با ترکیب کرم و سفید رنگ کرم شکلاتی برای اتاق خواب

مبلمان راحتی که رنگ های آن با هم متفاوت بوده و از ترکیب رنگ های سفید، قهوه ای و کرم استفاده شده که بسیار خاص و زیبا بوده و رنگ مشکی میز جلو مبلی آن زیبایی دیگری را به زیبایی های محیط اضافه کرده است.

دکور پذیرایی با مبلمان راحتی رنگ کرم شکلاتی برای اتاق خواب

اشتراک گذاری در شبکه‌های اجتماعی

About the Author:

0 0 رای
امتیاز
اشتراک در
اطلاع از
امتیاز
0 پرسش و پاسخ
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات