تغییر دکوراسیون منزل و امروزی کردن خانه می تواند روح تازه ایی به محیط زندگی شما ببخشد.دور از ذهن نیست، روزی به این نتیجه برسید که دیگر از طراحی منزل خود رضایت ندارید و به دنبال تغییر دکوراسیون منزل خود باشید. ما به شما کمک می کنیم با چند روش ساده و کم هزینه ،دکوراسیون داخلی خود را خاص و بی نظیر کنید.پس با ما همراه باشید.

چگونه دکوراسیون خانه را تغییر دهیم و امروزی و به روز کنیم؟

برای داشتن یک دکوراسیون امروزی و به روز باید المانهایی را در دکوراسیون تغییر دهیم و آن را مطابق با مد روز انتخاب کنیم. هر از گاهی جنس و طرح و نقش ها تغییر می کند یک روز یارچه ها و طرح های ساده و یک رنگ مد است و زمانی جای خود را به پارچه ها و طرح و نقش های شلوغ و پر نقش و نگار می دهد.پس برای امروزی کردن خانه لازم است تغییرات، در راستای مد روز بودن باشد.

ایده های ارزان برای تغییر ظاهر خانه

گزینه های خیلی مهم و چشمگیر در دکوراسیون، فرش ها و مبلمان از بتوانیم تغییری در آنها ایجاد کنیم تغییر دکوراسیون شما چشمگیر خواهد بود.

تغییر دکوراسیون منزل با تغییر فرش و قالیچه 

اگر اتاقتان خسته کننده شده است می توانید با تغییر کوچکی حال و هوای جدیدی به آن بدهید.کافی است نگاهی به فرش و قالیچه آن بیندازید. قالیچه ای که با تمام زیبایی همخوانی مناسبی با اجزای جدید ندارد.برای داشتن یک فضای مدرن از یک قالیچه ساده با رنگ روشن استفاده کنید.(دستباف بودن یا نبودن سلیقه ای است ولی از طرح و رنگ مدرن استفاده کنید.)

چند روش ساده برای امروزی کردن خانه های سنتی

انتخاب روکش مناسب جهت مبلمان

در زمان تغییر دکوراسیون منزل حتما یگی از گزینه ها تغییر مبلمان است.اما هزینه خرید مبلمان زیاد است با یک راه ساده تر و کم هزینه تر هم می توان به نتیجه مطلوب رسید.گزینه دیگر تغییر روکش مبلمان است.
اگر تصمیم به تغییر روکش مبلمان ها دارید دو نکته مهم را به خاطر داشته باشید.
1)رنگ و روکش متناسب با رنگ و طرح مبل انتخاب کنید
2)به طرح و نقش پارچه ها هم توجه کنید.
پارچه های چهار خانه و یا راه راه تیره فضا را قدیمی و سنتی می کنند.

روکش مبل راحتی

در تغییر دکوراسیون منزل و امروزی کردن آن به فکر ست کردن نباشید

در خانه های سنتی و قدیمی همه چیز با هم هماهنگ است;رنگ لوازم از قبیل پرده و مبل و رو تختی ها و … همه در یک طیف رنگ قرار می گیرند;به عنوان مثال همگی رنگ تیره دارند.
شما می توانید برای تغییر دکوراسیون منزل خود از یک رنگ خاص استفاده کنید. بین آن رنگهای یکنواخت از وسایلی به رنگهای شاد مانند قرمز یا آبی خوش رنگ استفاده کنید.

چند روش ساده برای امروزی کردن خانه های سنتی

از طرح های نامنظم استفاده کنید

میز های ساده و بدون وسایل تزیینی در خانه های قدیمی زیاد دیده می شود.برای تغییر دکوراسیون منزل قدیمی کافیست چند وسیله تزیینی و یا حتی چند کتاب اضافه کنید; بدون آنکه نیاز به تغییرات اساسی داشته باشید.

سرویس خواب با رنگ روشن

از چراغ ها غافل نشوید

اگر یک آباژور با طرح قدیمی دارید که پرده دورش با چین زیاد و کریستال مصنوعی تزیین شده; لازم نیست کل آباژور را دور انداخته یا تعویض کنید.فقط کافی است از یک پرده ساده برای آن استفاده کنید.رنگ تیره و به خصوص مشکی برای پرده آباژور بیشتر به آن رنگ و بوی امروزی می دهد.

مبلمان سرمه ایی

 امروزی کردن خانه سنتی و خاطره سازی 

در خانه های قدیمی به اسم خاطره سازی لوازم و وسایلی که هیچ هماهنگی با هم ندارند نگهداری می شود.اگر نتوانید از این وسایل دل بکنید نمی توانید انتظار رسیدن به یک دکوراسیون زیبا را داشته باشید.پس لوازم و وسایلی که با دکوراسیون شما هماهنگی ندارد را از دکوراسیون خود خارج کنید.

تغییر دکوراسیون منزل

رنگ مشکی رنگی خاص و لاکچری در دکوراسیون مدرن

اگر به سبک معماری در گذشته توجه کنید متوجه می شوید،استفاده از رنگ مشکی جایگاه چندانی ندارد.اکثرا براین باور بودند که سیاهی نمی تواند زیبایی بیافریند.اگر به دنبال تغییر دکوراسیون منزل و امروزی کردن آن هستید، سعی کنید رنگ مشکی را در دکوراسیون خود بگنجانید.البته در استفاده از آن زیاده روی نکنید.می توانید رنگ مشکی را در آباژورها،لوسترها و کوسن ها استفاده کنید.