لطفا امتیاز بدهید

تغییر دکوراسیون منزل و امروزی کردن خانه می تواند روح تازه ایی به محیط زندگی شما ببخشد. دور از ذهن نیست، روزی به این نتیجه برسید که دیگر از طراحی منزل خود رضایت ندارید و به دنبال تغییر دکوراسیون منزل خود باشید. ما به شما کمک می کنیم با چند روش ساده و کم هزینه ،دکوراسیون داخلی خود را خاص و بی نظیر کنید. پس با ما همراه باشید.

چیدمان دکوراسیون داخلی چگونه دکوراسیون خانه را تغییر دهیم و امروزی و به روز کنیم؟

لطفا امتیاز بدهید

چگونه دکوراسیون خانه را تغییر دهیم و امروزی و به روز کنیم؟

برای داشتن یک دکوراسیون امروزی و به روز باید المانهایی را در دکوراسیون تغییر دهیم و آن را مطابق با مد روز انتخاب کنیم. هر از گاهی جنس و طرح و نقش ها تغییر می کند یک روز یارچه ها و طرح های ساده و یک رنگ مد است و زمانی جای خود را به پارچه ها و طرح و نقش های شلوغ و پر نقش و نگار می دهد. پس برای امروزی کردن خانه لازم است تغییرات، در راستای مد روز بودن باشد.

دکوراسیون شیک شاه نشین چگونه دکوراسیون خانه را تغییر دهیم و امروزی و به روز کنیم؟

ایده های ارزان برای تغییر ظاهر خانه

گزینه های خیلی مهم و چشمگیر در دکوراسیون، فرش ها و مبلمان از بتوانیم تغییری در آنها ایجاد کنیم تغییر دکوراسیون شما چشمگیر خواهد بود.

تغییر دکوراسیون منزل با تغییر فرش و قالیچه 

اگر اتاقتان خسته کننده شده است می توانید با تغییر کوچکی حال و هوای جدیدی به آن بدهید. کافی است نگاهی به فرش و قالیچه آن بیندازید. قالیچه ای که با تمام زیبایی همخوانی مناسبی با اجزای جدید ندارد. برای داشتن یک فضای مدرن از یک قالیچه ساده با رنگ روشن استفاده کنید.(دستباف بودن یا نبودن سلیقه ای است ولی از طرح و رنگ مدرن استفاده کنید.)

چند روش ساده برای امروزی کردن خانه های سنتی تغییر دکوراسیون منزل با تغییر فرش و قالیچه 

انتخاب روکش مناسب جهت مبلمان

در زمان تغییر دکوراسیون منزل حتما یگی از گزینه ها تغییر مبلمان است. اما هزینه خرید مبلمان زیاد است با یک راه ساده تر و کم هزینه تر هم می توان به نتیجه مطلوب رسید.گزینه دیگر تغییر روکش مبلمان است. اگر تصمیم به تغییر روکش مبلمان ها دارید دو نکته مهم را به خاطر داشته باشید.
1)رنگ و روکش متناسب با رنگ و طرح مبل انتخاب کنید.
2)به طرح و نقش پارچه ها هم توجه کنید. پارچه های چهار خانه و یا راه راه تیره فضا را قدیمی و سنتی می کنند.

روکش مبل راحتی sofa cover پارچه مخصوص روکش مبلمان انتخاب روکش مناسب جهت مبلمان

در تغییر دکوراسیون منزل و امروزی کردن آن به فکر ست کردن نباشید

در خانه های سنتی و قدیمی همه چیز با هم هماهنگ است. رنگ لوازم از قبیل پرده و مبل و رو تختی ها و … همه در یک طیف رنگ قرار می گیرند. به عنوان مثال همگی رنگ تیره دارند. شما می توانید برای تغییر دکوراسیون منزل خود از یک رنگ خاص استفاده کنید. بین آن رنگهای یکنواخت از وسایلی به رنگهای شاد مانند قرمز یا آبی خوش رنگ استفاده کنید.در واقع می توان گفت هماهنگی در دکوراسیون داخلی به معنی انتخاب همه لوازم و وسایل از یک رنگ نیست. برای آشنایی بیشتر با قوانین هماهنگی در طراحی داخلی می توانید مقاله هماهنگی در دکوراسیون داخلی را مشاهده کنید.

چند روش ساده برای امروزی کردن خانه های سنتی در تغییر دکوراسیون منزل و امروزی کردن آن به فکر ست کردن نباشید

از طرح های نامنظم استفاده کنید

میز های ساده و بدون وسایل تزیینی در خانه های قدیمی زیاد دیده می شود. برای تغییر دکوراسیون منزل قدیمی کافیست چند وسیله تزیینی و یا حتی چند کتاب اضافه کنید. بدون آنکه نیاز به تغییرات اساسی داشته باشید.

چند روش ساده برای امروزی کردن خانه های سنتی از طرح های نامنظم استفاده کنید

از چراغ ها غافل نشوید

اگر یک آباژور با طرح قدیمی دارید که پرده دورش با چین زیاد و کریستال مصنوعی تزیین شده. لازم نیست کل آباژور را دور انداخته یا تعویض کنید. فقط کافی است از یک پرده ساده برای آن استفاده کنید. رنگ تیره و به خصوص مشکی برای پرده آباژور بیشتر به آن رنگ و بوی امروزی می دهد.

چند روش ساده برای امروزی کردن خانه های سنتی از چراغ ها غافل نشوید

 امروزی کردن خانه سنتی و خاطره سازی 

در خانه های قدیمی به اسم خاطره سازی لوازم و وسایلی که هیچ هماهنگی با هم ندارند نگهداری می شود. اگر نتوانید از این وسایل دل بکنید نمی توانید انتظار رسیدن به یک دکوراسیون زیبا را داشته باشید. پس لوازم و وسایلی که با دکوراسیون شما هماهنگی ندارد را از دکوراسیون خود خارج کنید.

چند روش ساده برای امروزی کردن خانه های سنتی  امروزی کردن خانه سنتی و خاطره سازی 

رنگ مشکی رنگی خاص و لاکچری در دکوراسیون مدرن

اگر به سبک معماری در گذشته توجه کنید متوجه می شوید، استفاده از رنگ مشکی جایگاه چندانی ندارد. اکثرا بر این باور بودند که سیاهی نمی تواند زیبایی بیافریند. اگر به دنبال تغییر دکوراسیون منزل و امروزی کردن آن هستید، سعی کنید رنگ مشکی را در دکوراسیون خود بگنجانید. البته در استفاده از آن زیاده روی نکنید. می توانید رنگ مشکی را در آباژورها، لوسترها و کوسن ها استفاده کنید. برای آشنایی با رنک کوسن مناسی می توانید از مقاله رنگ کوسن مناسی برای دکوراسیون داخلی با جذابترین پیشنهاد طراحی 2020 دیدن کنید.