لطفا امتیاز بدهید

لوازم دکوری مدرن باعث ایجاد نما و جلوه ای بسیار شکیل در دکوراسیون منزل و یا محیط کار می شوند. انتخاب وسایل تزیینی و زیبا بسیار اهمیت دارد. بنابراین باید در انتخاب جنس و شکل این وسایل توجه ویژه داشته باشید. از متریال اصلی ساخت این وسایل می توان به جنس شیشه، چینی، کریستال و استیل اشاره کرد. در اینجا قصد داریم متریال های جدید را به شما معرفی کنیم.

لوازم دکوری مدرن انواع لوازم دکوری مدرن

لطفا امتیاز بدهید

انواع لوازم دکوری مدرن

در هر محیطی بر اساس سبک دکوراسیونی که دارد می توان از وسایل دکوری زیبا استفاده کرد. استفاده از لوازم دکوری مدرن در هر جایی از محیط کاربرد دارد. لوازم دکوری مدرن با وزن کم زیبایی خاصی را به دکوراسیون می بخشند. این لوازم می تواند شامل انواع وسایل با متریال های مختلف و حتی استفاده ار مصالح عمومی و در دسترس با ایده های خلاقانه می شود. استفاده از لوازم دکوری در هر جای خانه می تواند دکراسیون آن قسمت را دگرگون کرده و جذابیت خاصی به فضا ببخشد. اگر مکان مناسبی برای قرار دادن لوازم دکوری ندارید بهترین ایده استفاده از شلف های دیواری برای قرار دادن لوازم کوچک دکوریست. از شلف دیواری با طراحی های بسیار خلاقانه هم می تواننید دیدن کنید.

ظروف و گلدان های آرکیلیک

از لوازم مدرن می توان به انواع ظروف و گلدان های دکوری زیبا اشاره کرد. علاوه بر متریال هایی که در بالا اشاره کردیم، آرکیلیک از دیگر متریال های رایج در لوازم دکوری مدرن است. آرکیلیک از پلاستیک مقاوم تر می باشد. اما قیمت آرکیلیک نسبت به پلاستیک بالاتر است. از لوازم دکوری مدرن با جنس آرکیلیک جهت بزرگتر نشان دادن فضا استفاده می شود. زیرا جنس این لوازم شفاف و روشن است. بنابراین کاربرانی که فضاهای کوچکی در اختیار دارند، می توانند از وسایل دکوری آرکیلیک استفاده کنند.

لوازم دکوری مدرن ظروف و گلدان های آرکیلیک

آینه، لوازم دکوری مدرن و دوست داشتنی

یکی دیگر از وسایل دکوری مدرن آینه ها هستند. امروزه آینه ها علاوه بر دیدن چهره و مرتب کردن ظاهر به عنوان مهترین وسایل دکوری مدرن نیز کاربرد دارند. استفاده از آینه هایی با طرح هندسی باعث می شوند دکوراسیون محیط، فضایی هنری به خود بگیرند. برخی از آینه ها با طرح هندسی خاص و فریم نازک به رنگ طلا فضای محیط را لوکس تر نشان خواهند داد. آینه ها در طرح و ابعاد مختلف در بازار موجود هستند. از آینه ها می توان به صورت تکی و یا ترکیبی استفاده کرد. برای داشتن اطلاعات بیشتر درباره آینه دکوراتیو و مشاهده طرح های شیک و زیبای آینه می توانید مقاله آن را مطالعه کنید.

لوازم دکوری مدرن زیبا و کاربردی آینه، لوازم دکوری مدرن و دوست داشتنی

ایده استفاده از سنگ در لوازم دکوری مدرن

استفاده از سنگ در وسایل دکوری مدرن از ایده های بسیار جالب است. برای مثال استفاده از سنگ های گرانیتی در میزهای بتنی، زیبایی فوق العاده ای را ایجاد می کنند. بتن خود از ترکیب خرده ریزه های سنگ، شن، سیمان و ماسه ساخته می شود. بنابراین بتن، عنصری از طبیعت است که استفاده از آن در منزل حس زیبا و آرامش بخشی را ایجاد خواهد کرد.

لوازم دکوری مدرن ایده استفاده از سنگ در لوازم دکوری مدرن

چوب ایده ای فوق العاده در وسایل دکوری

استفاده از چوب در لوازم دکوری مدرن از دیگر ایده های فوق العاده جذاب است. چوب حس آرامش بخشی از طبیعت در فضا را ایجاد می کند. بسیاری از روانشناسان معتقدند که وجود لوازم دکوری چوبی در منزل باعث کاهش استرس افراد می شود، زیرا انسان ها با دیدن وسایل چوبی به یاد جنگل و فضای دنج کلبه های کوهستانی می افتند.

لوازم دکوری مدرن چوب ایده ای فوق العاده در وسایل دکوری

میز مدرن و زیبا کنسول های چوبی دکورهای مدرن

کنسول های چوبی دکورهای مدرن شلف دیواری مدرن

کنسول های چوبی دکورهای مدرن

یکی از وسایل دکوری مدرن و بسیار زیبا کنسول چوبی است. کنسول در واقع یک میز دراز با پایه بیشتر از یک متر است. کنسول را در کنار دیوار قرار می دهند. استفاده از وسایل تزیینی بر روی کنسول چوبی می تواند منظره ای فوق العاده زیبا را ایجاد کند. یکی دیگر از دکورهای با مفهوم طبیعت، استفاده از دکورهایی با موضوع حیوانات است. توصیه می کنیم از مجسمه های مصنوعی حیوانات در دکوراسیون منزل خود استفاده کنید. برخی از مجسمه های حیوانات به عنوان چوب لباسی هم کاربرد دارند. 

کنسول های چوبی دکورهای مدرن تزیینات دکوری مدرن و شیک

دکوری کریستال کنسول های چوبی دکورهای مدرن

پیشنهاد می کنم برای مشاهده مدل های مختلف و جذاب آینه و کنسول  همین الان کلیک کنید و اطلاعات بیشتری هم درباره آن مطالعه کنید.

کنسول های چوبی دکورهای مدرن گلدان های دکوری شیک

لوازم دکوری مدرن و زبیا و شیک کنسول های چوبی دکورهای مدرن شیک و بروز

لوازم دکوزی زیبا در کنازپر میز تلویزیون کنسول های چوبی دکورهای مدرن فوق العاده شیک

روشویی مدرن برای دکوراسیون سبک مدرن فوق العاده شیک و زیبا با طراحی رنگ سیاه و سفید با بهترین کیفیت و زیبایی فوق العاده خاص.

آینه و کنسول مدرن و زیبا کنسول های چوبی دکورهای مدرن

کنسول های چوبی دکورهای مدرن آینه دکوری زیبا و مدرن