خانه » جدیدترین انواع شلف دیواری شیک و زیبا و کاربردی

جدیدترین انواع شلف دیواری شیک و زیبا و کاربردی

شلف دیواری در کنار لوازم دیگر تزیینی در دکوراسیون، می تواند برای حفظ زیبایی و مرتب سازی فضا، مورد استفاده قرار گیرد. گاهی با نصب چند قفسه یا شلف دیواری می توانید نظم خاصی در فضا به وجود آورید و لوازم و اکسسوری های ضروری را داخل آن ها قرار دهید.از شلف های دیواری در جاهای مختلف مثل آشپزخانه ،اتاق پذیرایی ،اتاق خواب و حتی در سرویس بهداشتی و حمام نیز می توان استفاده کرد و علاوه بر نظم دهی به وسایل،جذابیت و زیبایی خاصی در دکوراسیون ایجاد کرد.

شلف دیواری پذیرایی

در ادامه ایده های جذابی از شلف دیواری را مشاهده کنید.

 قفسه دیواری در اتاق پذیرایی

از شلف ها برای قرار دادن دکوری های خاص و شیک در اتاق پذیرایی استفاده می شود. همه ما به طراحی داخلی و چیدمان وسایل در این اتاق اهمیت زیادی می دهیم. همچنین در مواقعی قفسه بهترین مکان برای گذاشتن وسایلی است که به راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن بخواهید آن ها را پیدا کنید.

شلف دیواری پذیرایی

شلف ها به دو دسته ثابت و متحرک دسته بندی می شوند.

شلف های ثابت 

با یک سری وسایل خاص طراحی می کنند و در نهایت با سنگ، گچ و یا چوب پوشش داده می شوند.این شلف ها قابل جا به جایی نیستند.

شلف های متحرک

این مدل را به راحتی می توان از یک اتاق به اتاق دیگر برد و برای تزیین مکان های مختلف از آن ها استفاده کرد. در طراحی شلف های متحرک از متریال های خاصی مانند ام دی اف و پلی استر به کار می رود. شلف ها و قفسه های دیواری در انواع و رنگ های مختلفی وجود دارند که شما می توانید با توجه به طراحی داخلی منزل خود آن ها را انتخاب و خریداری کنید.

دکوراسیون داخلی پذیرایی

قفسه وسایل دکوری

شلف دیواری تلوزیون

این مدل یکی از پرکاربردترین انواع شلف دیواری است. تلوزیون یا سینمای خانگی در هر خانه ایی وجود دارد و اگر دیواری که قرار است روی آن نصب شود از طراحی خوبی برخوردار باشد می تواند به نقطه کانونی سالن پذیرایی شما تبدیل شود.انواع مدل های مختلف شلف برای تلوزیون وجود دارد که می تواند زیبایی بخش دکوراسیون شما باشد.

میز tv

میز تلویزیون مدرن

میز تلوزیون

میز تلوزیون

اتاق خواب ،30 ایده شیک و لاکچری دکوراسیون اتاق خواب 2020 را مشاهده کنید

  اتاق خواب

اتاق خواب یک مکان دیگر است که می توان برای تزیین آن از شلف استفاده کرد. اگر شما از جمله کسانی هستید که وسایل و یادگاری های خود را در قسمتی از اتاق خواب می گذارید تا در معرض دید باشند، بهتر است از قفسه های دیواری استفاده کنید. همچنین از این قفسه های دیواری می توانید برای قرار دادن کتاب، سی دی و یا گلدان های کوچک در اتاق خواب استفاده کنید. در کل شما می توانید برای طراحی داخلی بسیاری از قسمت های منزل از شلف استفاده کنید.

دکوراسیون اتاق خواب

قفسه برای اتاق خواب

شلف دیواری آشپزخانه

برای تزیین دیوار آشپزخانه نیز شلف در مدل های گوناگون وجود دارد. انتخاب اندازه این قفسه ها به فضای آشپزخانه و کاربرد آن ها بستگی دارد. این قفسه ها را می توانید در فضای خالی بالای کابینت ها نصب کنید و وسایل تزیینی را داخل آن ها قرار دهید. اگر آشپزخانه شما کوچک است، شلف هایی با طرح ها و رنگ های مختلف بر روی دیوار آن قرار دهید. همچنین اگر کنار هود شما فضای خالی وجود دارد، می توانید آن فضاها را با شلف ها پر کنید و آشپزخانه خود را زیباتر کنید.

شلف دیواری آشپزخانه

طراحی قفسه آشپزخانه

قفسه دکوری آشپزخانه

ثبت ديدگاه