دکوراسیون خانه طبیعت یکی از صدها پروژه ایی است که برای طراحی دکوراسیون داخلی به خانه معمار رجوع داده شد. از آنجا که کارفرما علاقه زیادی به طبیعت و گل و گیاه داشت این ایده را در ما تقویت کرد که کانسپت طراحی ما برگرفته از طبیعت باشد. البته از آنجا که در طراحی نقشه ساختمان، یک سری اصول رعایت نشده بود لازم شد تغییراتی هم در طراحی آن انجام گردد.

نقشه پروژه دکوراسیون خانه طبیعت

دکوراسیون خانه طبیعت که در اینجا برای شما عزیزان در نظر گرفتیم یک پروژه ساختمانی دوبلکس است که اسکلت آن اجرا شده ولی از آنجا که طراح نقشه این پروژه به یکسری نکات اساسی توجه نکرده بود نیاز بود که کمی در مورد پلان معماری آن ،تغییراتی داشته باشیم.
نکات عملکردی که اگر به آنها توجه نداشتیم قطعا در آینده کارفرما را دچار مشکلاتی را می کرد.

  • یکی دسترسی به پنجره ها بود که کارفرما قطعا برای تمیز کردن آن به مشکل بر می خورد
  • دوم برجستگی های تیر ها بود که نیاز بود در طراحی به آن توجه شود.

دکوراسیون خانه طبیعت

نگرانی کارفرما از آینده پروژه

از آنجا که طراح نقشه تمهیدات لازم را برای طراحی دکوراسیون آن نظر نگرفته بود;پروژه در وضعیت خوبی قرار نداشت.
کارفرما نگران هزینه های انجام شده تا به امروز بود و نمی دونست که پروژه ایشان در آینده چگونه خواهد شد.

مراحل طراحی دکوراسیون داخلی

برای شروع طراحی دکوراسیون خانه طبیعت ،دفتر خانه معمار قراری با کارفرما تنظیم کرد و نقطه نظرات ،سلیقه و خواسته های کارفرما را مد نظر قرار داد و طراحی پروژه توسط تیم خانه معمار استارت خورد.کارفرما علاقه زیادی به طبیعت و گل و گیاه داشت این ایده را در ما تقویت کرد که کانسپت طراحی ما طبیعت باشه. استفاده از فرم های نرم و سیال که تناسب خواصی با طبیعت پیرامون ما دارد ترکیب ایده مدرن و سنت در چارچوب طراحی ما قرار گرفت که در راستای سلیقه کارفرما بود.

همچنین!

در طراحی دکوراسیون خانه طبیعت باید به این نکته هم توجه می شد اجرای آن ساده و آسان باشد.

دکوراسیون داخلی با طراحی سبز

پروژه دکوراسیون خانه طبیعت ،بعد از طراحی در اختیار کارفرما قرار گرفت و عملیات اجرایی دکوراسیون خانه طبیعت، کلید خورد و پروژه، در هم اکنون در حال اجراست.امیدوارم که از این پروژه راضی باشید.
ویدیو بعدی ما را مشاهده کنید در ویدیوی بعدی به شما می گوییم که چطور بدون وابستگی به طراح می توانید پروژه دکوراسیون داخلی خود را اجرا کنید. نقشه ها و جزئیات و تصاویر شما باید از چه استانداردی برخوردار باشد که بتوانید آن را به راحتی اجرا کنید و طراح باید دقیقاً چه چیزهایی رو در اختیار شما قرار ده تا به مشکل بر نخورید.

پس در ویدیو بعدی با ما همراه باشید.برای مشاهده ویدیو کلیک کنید.