پیانو در دکوراسیون ایده ای خارق العاده و بی نظیر

پیانو در دکوراسیون و استفاده از آن به عنوان بخشی از دکوراسیون، را می توان به جرات یکی از جذاب ترین ایده های طراحی داخلی دانست. استفاده از پیانو در پیانو در ترکیب با عناصر دیگر، فضای زیبایی را به وجود می آورد. در هر سبکی از طراحی داخلی، به منظور اضافه کردن هر عنصری به دکوراسیون باید به نکاتی توجه داشت. در ادامه نکاتی درباره پیانو در دکوراسیون را با شما به اشتراک می گذاریم.

پیانو در دکوراسیون پیانو یک عامل فضا پر کن در دکوراسیون

پیانو یک عامل فضا پر کن در دکوراسیون پیانو یک عامل فضا پر کن

جذابیت پیانو در دکوراسیون با افزایش خطوط

خطوط منظم و نامنظم همواره یکی از اصلی ترین عنصرهای طراحی داخلی به شمار می رود. حضور خطوط در دکوراسیون را می توان عنصر مادر و کلیدی آن طراحی دانست. خطوط نشان دهنده نوعی یکپارچگی، وحدانیت و هارمونی در دکوراسیون داخلی است. خطوط می توانند به صورت مستقیم و بیانگر نظم باشند. همچنین می توانید خطوط را به صورت نامنظم استفاده کنید تا نوعی طراحی انتزاعی را شکل دهید. استفاده از پیانو در دکور داخلی، مجموعه بی همتایی از خطوط را به طراحی شما اضافه می کند. پیانو ساز منظمی است و به سبب شکل فضایی خود می تواند با خطوط دیگر دکوراسیون داخلی شما در یک مجموعه قرار بگیرد.

جذابیت پیانو در دکوراسیون با افزایش خطوط جذابیت پیانو در دکوراسیون با افزایش خطوط

پیانو در دکوراسیون ساختمان های دارای پنجره های متعدد، می تواند یک انتخاب عالی باشد. موازی بودن خطوط بدنه پیانو و خطوط پنجره ها می تواند حس خوب هارمونی را در بیننده القا کند. همچنین در پیانو که در واقع مجموعه ای از خطوطی مایل محسوب می شود نیز یک هارمونی و یکپارچگی حساب شده به طراحی داخلی شما اضافه می کند.

فضاهای دارای پنجره زیاد مناسب برای پیانو جذابیت پیانو در دکوراسیون با افزایش خطوط

منعکس کننده حالت دکوراسیون

پیانو در دکوراسیون می تواند حالتی از فضای دلخواه شما را انعکاس دهد. پیانو می تواند مبین یک فضای مدرن باشد و سایر عناصر مدرن دکوراسیون داخلی را برای شما برجسته کند. همچنین می توانید از این ساز برای القای یک فضای آرام و کلاسیک استفاده کنید. عناصری که در طراحی داخلی به کار می روند، هر یک بیانگر حالت بخصوصی هستند و فضایی را بازتاب می کنند. استفاده از پیانو در دکوراسیون می تواند بازتاب دهنده فضای دلخواه و مورد نظر شما باشد. شما می توانید پیانو های مدرن را در ترکیب با عناصر طراحی مدرن به کار ببرید و یک فضای مدرن و امروزی را نتیجه بگیرید یا اینکه می توانید با قرار دادن پیانو در دکوراسیون کلاسیک و در کنار وسایلی  مثل یک صندلی سنتی و یک شومینه، فضایی کلاسیک را تشکیل دهید.

منعکس کننده حالت دکوراسیون منعکس کننده حالت دکوراسیون

استفاده از پیانو عامل رنگی غالب در دکوراسیون

پیانو سازی بزرگ و یکپارچه است. به همین دلیل رنگ زیادی دارد و می تواند رنگ بسیای به طراحی شما اضافه کند. بدنه پیانو رنگی است و به علت مساحت زیاد  آن، با استفاده از پیانو در دکوراسیون، رنگ زیادی به طراحی داخلی شما افزوده خواهد شد. پیانوها در رنگ های مختلفی ساخته می شوند. از آن جایی که با قرار دادن پیانو در دکوراسیون داخلی، توجه بسیاری معطوف به رنگ آن می شود. ترجیحا از پیانویی استفاده کنید که رنگ آن با سایر بخش های دکوراسیون داخلی شما سنخیت داشته باشد. البته رنگ کلاسیک و اصلی پیانو که معمولا سیاه است نیز از زیبایی بسیاری برخوردار و کاملا خاص می باشد.

استفاده از پیانو عامل رنگی غالب در دکوراسیون استفاده از پیانو عامل رنگی غالب در دکوراسیون

بافت در دکور داخلی

بافت یکی از اصلی ترین و مهم ترین عوامل طراحی داخلی است که باید به آن توجه داشته باشید. بافت های مختلف اجسام و عناصر دکور، مرز مشخصی را برای هر جسم به جود می آورند. به این ترتیب چشم متوجه تفاوت اجسام می شود و همه عناصر می توانند به خوبی و کاملا برجسته بنظر برسند. بافت های خاص طراحی داخلی همچنین توانند نوعی جذابیت بصری و نقاط کانونی را در اتاق ها ئو محل های مختلف به وجود بیاورند.

ایجاد بافت در دکور پذیرایی بافت در دکور داخلی

استفاده از بافت های مختلف نرم و سخت می توانند جذابیت زیادی به طراحی داخلی شما افزوده کند. پارچه، چوب، چرم، کاشی و سرامیک از جمله بافت های زیبا وجذاب طراحی داخلی هستند. پیانو بافت خاصی دارد و به همین دلیل به راحتی می تواند در کانون توجه دکوراسیون داخلی قرار بگیرد. هر کسی با دیدن بافت خاص بدنه پیانو در دکوراسیون و در بین دنیایی از بافت های متنوع وسوسه می شود تا بدنه آن را لمس کند. این عامل می تواند جذابیت بسیار زیادی به طراحی داخلی شما بیافزاید.

پیانو و تناسب آن با دکور اطراف بافت در دکور داخلی

پیانو عامل منعکس کننده نور 

پیانو در دکوراسیون بدون شک می تواند یکی از اصلی ترین عوامل بازتاب کننده و منحرف کننده نور باشد. بدنه پیانوها معمولا بازتابش خوبی را برای نورهای محیط دارند و به همین دلیل نور زیادی را بازتاب می کنند. از این رو بسیاری از توجهات به علت نور تابیده شده از سوی پیانو به این ساز و نقطه کانونی در طراحی دکوراسیون داخلی جذب می شود.

پیانو عامل منعکس کننده نور پیانو عامل منعکس کننده نور 

ایده های جذاب  طراحی دکوراسیون داخلی را در خانه معمار مشاهده کنید.

پیانو های کوچک

اگر فضای کافی برای قرار دادن پیانوی کلاسیک را ندارید. می توانید از پیانو های کوچک استفاده کنید. این پیانو ها نوع خاصی از پیانو های اروپایی هستند که فضای به مراتب کمتری را نسبت به سایر انواع پیانو ها اشغال می کنند. به این ترتیب حتی در آپارتمان های کوچک و فضاهای محدود نیز می توان از پیانو در دکوراسیون داخلی استفاده کرد. پیانو های کوچک به همان اندازه پیانو های کلاسیک زیبایی را به طراحی داخلی شما اضافه می کنند. با این تفاوت که فضای به مراتب کمتری را اشغال می کنند. 

پیانو عاملی جذاب در دکوراسیون پیانو های کوچک

این پیانو ها در مدل ها، رنگ ها و طرح های مختلفی ساخته می شوند و به فروش می رسند و شما می توانید مدلی را که بیشترین همخوانی با طراحی داخلیتان دارد را انتخاب کنید. پیانو در دکوراسیون منزل و محیط کار می تواند به کار رود. در هر حالت نیز به خوبی نشان دهنده یک اتمسفر و فضای هنری می باشد. بسیاری از کارگاه های هنری می توانند با قرار دادن یک پیانو در دفتر فروش یا لابی خود، روحیه و ذوق هنری خود را در طراحی داخلی خود گنجانده و به نمایش بگذارند.

پیانو با تم رنگی چوب پیانو های کوچک ساده و زیبا

دیگران مشاهده کردند: 7 نکته مهم برای داشتن سالن پذیرایی فوق العاده

دکوراسیون داخلی پذیرایی

علاوه بر همه این ها، پیانو می تواند به صورت کاربردی نیز استفاده شود. بسیاری از رستوران ها، کافه ها و غذاخوری ها خدمات موسیقی زنده دارند. این محل ها می توانند با استفاده از یک پیانو، نه تنها موسیقی زنده برگزار کنند. بلکه از آن به عنوان یک ایده جذاب در طراحی داخلی نیز استفاده کنند. در کل ایده جذاب قرار دادن پیانو در دکوراسیون، پیشنهاد جذابی است که هیچ طراح داخلی و مشتری نمی تواند آن را به سادگی رد کند.

پیانو عاملی جذاب در دکوراسیون پیانو یک عامل فضا پر کن در دکوراسیون

پیانو یک عامل فضا پر کن در دکوراسیون

پیانو یک ساز حجیم و نسبتا بزرگ است. به همین دلیل می تواند فضای زیادی را پوشش دهد. شما می توانید از پیانو در دکوراسیون به عنوان یک عامل فضا پر کن استفاده کنید. حضور فضای خالی بیش از حد نیاز می تواند از زیبایی یک طراحی بکاهد. در چنین مواقعی استفاده از عوامل فضا پرکنی نظیر ساز پیانو می تواند انتخاب بسیار مناسبی باشد. استفاده از پیانو در دکوراسیون

پیانو را می توانید در گوشه سالن های بزرگ قرار دهید. به این ترتیب فضای زیادی از محل مورد نظر شما پوشش داده می شود. همچنین این ساز در کانون توجه قرار می گیرد و فضای پرت شما را پنهان می کند.

طراحی زیبا در دکوراسیون پذیرایی پیانو یک عامل فضا پر کن در دکوراسیون

پیانو در دکوراسیون پذیرایی پیانو یک عامل فضا پر کن در دکوراسیون

طراحی دکوراسیون داخلی پیانو یک عامل فضا پر کن در دکوراسیون

اشتراک گذاری در شبکه‌های اجتماعی

About the Author:

0 0 رای
امتیاز
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
Go to Top