انواع مدل های میز تحریر سال 98 [شیک و جدید ]

5/5 امتیاز از (1 رای )

میز تحریر یکی از وسایل منزل، مدرسه و شرکت ها و موسسات می باشد. که برای مقاصد مختلفی مانند مطالعه، کار های اداری، نوشتن، کار با کامپیوتر و … از آن استفاده می شود. این میز ها به گونه ای طراحی شده اند که دارای قسمت های مختلف و کشوهای زیادی هستند و می توان از آن برای نگهداری وسایل و مرتب کردن اتاق استفاده کرد. برای انتخاب میز تحریر برای بچه ها باید به سلیقه ی کودک توجه کنید تا با میل و علاقه پشت میز نشسته و از آن استفاده کند. البته شما باید علاوه بر درنظر گرفتن علاقه ی کودک به استاندارد های لازم برای خرید میز تحریر نیز توجه کنید.

میز تحریر نصب روی دیوار راهنمای خرید میز تحریر استاندارد

5/5 امتیاز از (1 رای )

راهنمای خرید میز تحریر استاندارد

بعضی از بچه ها به شکل دراز کشیده و یا به صورت نشسته تکالیف مدرسه ی خود را انجام می دهند که حتما به بدنشان در طولانی مدت آسیب می رسانند. بعضی بچه ها نیز عادت دارند که تکالیفشان را روی میز ناهارخوری و یا پیشخوان آشپزخانه انجام دهند که این امر باعث می شود تا نتوانند تمرکز لازم را داشته باشند.

میز با رنگ دخترانه راهنمای خرید میز تحریر استاندارد

اگر شما میز تحریر مناسب و جذاب را برایشان خریداری کنید، باعث می شود که فرزندان شما تمایل داشته باشند از میز تحریر استفاده کنند. به همین دلیل لازم است با استاندارد های این میزها آشنا شوید تا میزی با کیفیت خریداری کنید. این استاندارد ها شامل موارد زیر می باشد.

میز کار با رنگ روشن راهنمای خرید میز تحریر استاندارد

تفاوت صندلی برای افراد چاق و لاغر

صندلی شما باید به گونه ای باشد که 90 درصد ران شما را بپوشاند اگر این درصد کمتر از 90 باشد باعث به وجود آمدن مشکلات عضلانی در بلند مدت برای شما می شود و اگر بیشتر باشد به زانو های شما فشار وارد می شود. به همین دلیل قبل از خرید میز و صندلی باید چاق و لاغر بودن فرد را در نظر بگیرید.

میزتحریر بدون نیاز به صندلی تفاوت صندلی برای افراد چاق و لاغر

میز کار اداری تفاوت صندلی برای افراد چاق و لاغر

میز چوبی ساده تفاوت صندلی برای افراد چاق و لاغر شیک و ساده

توجه به قوس ستون فقرات

صندلی و میز تحریر انتخابی شما باید به گونه ای باشد که مانیتور روی میز دقیقا موازی با چشم شما و نه بالاتر و نه پایین تر نباشد. صندلی نیز باید به گونه ای باشد که قوس کمر شما را دقیقا در بر بگیرد. اما اگر شما صندلی صاف خریده اید می توانید از متکا و بالشتک های مخصوص صندلی استفاده کنید.

میز کلاسیک و زیبا به رنگ سفید توجه به قوس ستون فقرات

قابلیت ارتجاعی رویه ی صندلی

زانوی شما باید حتما زاویه ی 90 درجه داشته باشد. باید نشیمن گاه شما حتما نرم باشد و سفت و سخت نباشد. به گونه ای نرم باشد که با فشار دادن انگشت و دست به میزان دو یا سه سانتی متر فرو رود. در واقع باید رویه ی صندلی شما قابلیت ارتجاعی داشته باشد.

میزکامپیوتر اتاق نوجوان قابلیت ارتجاعی رویه ی صندلی

خم شدن گردن به اندازه ی 20درجه

پشتی صندلی باید حتما کتف های شما را بپوشاند. فاصله ی کتاب مورد مطالعه با چشم شما باید به اندازه ای باشد که گردن شما بیش از 20 درجه خم نشود. اگر به حالت طبیعی این میزان نبود باید از نگه دارنده ی کتاب استفاده کنید تا مجبور نباشید گردن خود را زیاد خم کنید.

اتاق با طراحی خلاقانه خم شدن گردن به اندازه ی 20درجه

دوست داری ایده های جذابی براب سرگرمی و بازی کودک خود داشته باشی؟ مقاله ایده های خلاقانه و زیبای طراحی اتاق بازی کودک را مشاهده کنید.

متناسب بودن میز تحریر با متراژ اتاق

انتخاب میز و صندلی باید به گونه ای باشد که متناسب با متراژ اتاق و اندازه ی آن باشد. اگر اتاق شما کوچک است باید به همین نسبت از میز تحریر های کوچک تر نیز استفاده کنید. اما اگر اتاق مورد نظر شما بزرگ است می توانید در خرید میز و صندلی قدرت انتخاب بیشتری داشته باشید.

میز مطالعه اتاق خواب کودک

البته! به این نکته هم توجه داشته باشید: میز و صندلی کودک خود را در جایی قرار دهید که نور مناسب و کافی را داشته باشد. تا نور کم باعث اذیت شدن چشم فرزند شما نشود.

متناسب بودن میز تحریر با متراژ اتاق

انتخاب میز و صندلی باید به گونه ای باشد که متناسب با متراژ اتاق و اندازه ی آن باشد. اگر اتاق شما کوچک است باید به همین نسبت از میز تحریر های کوچک تر نیز استفاده کنید. اما اگر اتاق مورد نظر شما بزرگ است می توانید در خرید میز و صندلی قدرت انتخاب بیشتری داشته باشید.

میز مطالعه اتاق خواب کودک

البته! به این نکته هم توجه داشته باشید: میز و صندلی کودک خود را در جایی قرار دهید که نور مناسب و کافی را داشته باشد. تا نور کم باعث اذیت شدن چشم فرزند شما نشود.

میز کشویی جا دار برای اتاق خواب

تیز نبودن صندلی

میز تحریر و صندلی شما باید بسیار مستحکم و مقاوم باشد. همچنین نباید میز و صندلی کودکان دارای لبه های تیزی باشد. زیرا ممکن است که باعث آسیب به آن ها شود. انتخاب میز و صندلی می توانداز جنس فلز و یا چوب باشدبه شرطی که نقاط تیز نداشته باشد.

میز کامپیوتر تیز نبودن صندلی و مناسب برای تمام سنین

میز تحریر زیبا نصب در دیوار به همراه قفسه تقسیم بندی شده به رنگ سفید با صندلی ست سفید مناسب برای اتاق نوجوانان و جوانان فوق العاده شیک و زیبا.

میز مطالعه برابی اتاق پسرانه تیز نبودن صندلی

میز اتاق نوجوان تیز نبودن صندلی

میز تحریر ساده و شیک و زیبا مناسی برای جوانان و بزرگسالان به رنگ چوبی و صندلی مناسب برای نشستن صحیح که به ستون فقرات آسیب وارد نشود.

اتاق با طراحی خلاقانه خم شدن گردن به اندازه ی 20درجه تیز نبودن صندلی

دیگران مشاهده کردند:جدیدترین مدل های اتاق کودک2019

میز کار با طراحی ساده تیز نبودن صندلی

میز مطالعه ساده در عین حال شیک و زیبا برای نوجوانان و جوانان رو به پنجره که باعث شده ویو و نورگیری بسیار مناسبی ایجاد شود.

تیز نبودن صندلی و صندلی مناسب برای نشستن بدون اذیت شدن ستون فقرات

طراحی با رنگ تیره تیز نبودن صندلی و صندلی مناسب برای نشستن بدون اذیت شدن ستون فقرات

میز مطالعه شیک و ساده و زیبا مناسب نوجوانان و جوانان به رنگ مشکی و چوبی دارای کشوهای متعدد و جای مناسب برای وسایل که بسیار لازم و ضروری است.

میز با طراحی خلاقانه تیز نبودن صندلی

میز کار برای استفاده از کامپیوتر تیز نبودن صندلی

اشتراک گذاری در شبکه‌های اجتماعی

About the Author:

0 0 رای
امتیاز
اشتراک در
اطلاع از
امتیاز
0 پرسش و پاسخ
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات