رنگ اتاق خواب دخترانه از نظر بسیاری از والدین ،رنگ صورتی است .اما همه دختران علاقه مند به رنگ صورتی نیستند.طیف گستره ایی از رنگ وجود دارد که می تواند به عنوان رنگ اتاق خواب دخترانه انتخاب گردد.کافی است شما دو طیف رنگ مورد علاقه دخترتان را انتخاب کنید و با استفاده از ترکیب آنها رنگ اتاق خواب دخترانه جدید و بی نظیریی را بع وجود آورید که نه تنها مناسب برای سنین کودکی ،که برای سنین نوجوانی هم مناسب باشد. با خانه معمار همراه باشید تا ترکیب رنگ هایی بی نظیر را ببینید.

دخترتان علاقه ایی به رنگ صورتی برای دیزاین اتاق خواب خود ندارد؟

دنبال ترکیب رنگ شیک و لاکچری برای اتاق خواب دخترتان هستید؟

دوست دارید ترکیب رنگی استفاده کنید که مناسب برای سنین نوجوانی دخترتان هم باشد؟ 

رنگ سبز در طراحی دکوراسیون اتاق کودک

 ایده هایی شیک و لاکچری برای اتاق خواب دخترانه و ترکیب رنگ های بی نظیر را در خانه معمار مشاهده کنید. 

رنگهای خسته کننده برای اتاق خواب دخترانه

رنگ اتاق خواب دخترانه و پسرانه و انتخاب آن چالشی است که والدین با آن روبرو هستند .در مورد اتاق دختران اولین رنگ که به ذهن والدین می رسد رنگ صورتی است.
ممکن است ترکیب رنگ سفید و صورتی از زمان انیمیشن های باربی برای دختران مد شده باشد. باربی دختری لاغر،زیبا و صورتی بود که همه بچه ها طرفدارش بودند و بدین ترتیب این ترکیب رنگ در ناخودآگاه آنها ایجاد شد.این ترکیب رنگ در ابتدا برای هر دختری در هر سنی دلپذیر است; ولی پس از مدتی خسته کننده می شود.پس لازم است به دنبال ترکیب رنگ های دیگری باشید تا بتوانید اتاقی را برای فزرندتان طراحی کنید که خیلی زود از آن خسته نشود.

پرطرفدارترین رنگ ها برای اتاق خواب دخترانه

پرطرفدارترین رنگ ها برای اتاق خواب دخترانه

پرطرفدارترین رنگ ها برای اتاق خواب دخترانه

ترکیب رنگ سبز و صورتی برای اتاق خواب دخترانه ایرانی

این ترکیب رنگ خاص و زیبا بیشتر برای اتاق خواب دخترانه بکار می رود.حتما یکی از دیوارها را سبز رنگ کنید و از انتخاب این رنگ نترسید; چون که رنگ سبز حس زندگی و شادی برای اتاق خواب دختران به همراه دارد.

پرطرفدارترین رنگ ها برای اتاق خواب دخترانه

رنگ آبی در دکوراسیون

رنک بندی زیبا و دلنشین در دکوراسیون

تلفیق رنگهای صورتی،مشکی و طلایی

اگر زیاد به دنبال به روز بودن و زیبا بودن اتاق دخترتان هستید; استفاده از ترکیب این سه رنگ فوق العاده را به شما پیشنهاد می کنم.
اگر علاقه مند به رنگ طلایی نیستید; رنگ زرد هم در گزینه ی بعدی قرار دارد که می توانید از آن استفاده کنید. رنگ زرد نشان از روشنی روز دارد و در هر وقت از روز دلنشین است .رنگهای صورتی و زرد در کنار هم کمی ناهماهنگی دارند و رنگ مشکی در کنار این دو باعث جان بخشی به اتاق می شود.

پرطرفدارترین رنگ ها برای اتاق خواب دخترانه

رنگ مناسب اتاق دختر

پرطرفدارترین رنگ ها برای اتاق خواب دخترانه

ترکیب فوق العاده رنگهای سبز تیره و نارنجی هلویی 

معمولا استفاده از رنگ نارنجی برای دیوارهای اتاق خواب دخترانه بدلیل زیاد گرم بودن این رنگ باعث کم خوابی می شود.ولی نارنجی هلویی کمرنگتر است رنگ مناسبی برای اتاق خواب می باشد.ترکیب سبز و نارنجی در کنار هم بسیار زیباست .
این دو رنگ بدون اینکه به هم غلبه کند با وجود تضاد کمی که دارند ولی اتاق را زیباتر می کنند.

رنگ تیره برای خواب دختر

پرطرفدارترین رنگ ها برای اتاق خواب دخترانه

تلفیق رنگهای سبز،مشکی و طلایی در اتاق خواب دخترانه

استفاده از رنگ مشکی بدلیل خواص رنگی خود در اتاق دختران شجاعت زیادی می خواهد.اگر دخترتان لاکچری پسند است توصیه می شود در کنار مشکی از رنگهای طلایی و سبز هم بهره ببرید . تابلوهایی که در آنها رنگ سبز وجود دارد دکوراسیون اتاق شما را خاص تر می کند.

 سیاه و قرمز ترکیب رنگ اتاق خواب دختر جوان

اگر به دنبال رنگی متفاوت و خاص هستید ترکیب رنگ ترکیب سیاه و قرمز رو به شما پیشنهاد می کنم.این ترکیب برای اتاق دختران جوان و زنان بسیار مناسب است.رنگ سیاه در واقع حالتی کلاسیک و بسیار شیک و لاکچری به دکوراسیون می دهد;اما اضافه کردن رنگ قرمز به این ترکیب ، به فضای اتاق انرژی بیشتری می گیرد. از آنجا که رنگ قرمز یک رنگ پر انرژی محصوب می شود ;بهتر است برای دیزان، در کنار رنگ های کم انرژی و خنثی قرار بگیرد.

تخت خواب با رنگ قرمز

ترکیب صورتی و مشکی

ترکیب رنگ مشکی با رنگ خاکستری

اگر دختر خانم شما طرفدار سبک مدرن در دکوراسیون است ;بهتر است رنگ سیاه را در کنار رنگ هایی مثل خاکستری و قرمز استفاده شود.
رنگهای خاکستری و سفید هم رنگ های خنثی و کم انرژی هستند و در کنار قرمز دکوراسیونی بی نظیر برای اتاق خواب دخترانه می باشند.

ترکیب رنگ مشکی و سفید

رنگ بنفش در دکوراسیون اتاق خواب دخترانه

کسانی که رنگ صورتی رو نمی پسندند رنگ بنفش می تونه پیشنهاد خوبی برای آنها باشد.
شاید بتوان گفت رنگ بنقش از رنگ های محبوب بین خانوم هاست! دکوراسیون های با رنگ بنفش بسیار شیک و لوکس است ; البته اگر یا رنگهایی مثل سفید و یا آبی تیره ترکیب شود.
ترکیب رنگ بنفش با آبی ، ترکیبی است که محیط را مردانه تر می کند.

رنگ بنقش در اتاق خواب

دکور و چیدمانی شیک برای خواب عروس

امیدوارم از این مطالب بهره کافی را برده باشید.

امتیاز به این محصول (5 / 2)
به نظر می رسد که شما نوتیفیکیشن را مسدود کرده اید!