شیک ترین ترکیب رنگ اتاق خواب دخترانه

5/5 امتیاز از (1 رای )

رنگ اتاق خواب دخترانه از نظر بسیاری از والدین ،رنگ صورتی است. اما همه دختران علاقه مند به رنگ صورتی نیستند. طیف گستره ایی از رنگ وجود دارد که می تواند به عنوان رنگ اتاق خواب دخترانه انتخاب گردد. کافی است شما دو طیف رنگ مورد علاقه دخترتان را انتخاب کنید و با استفاده از ترکیب آنها رنگ اتاق خواب دخترانه جدید و بی نظیر را به وجود آورید که نه تنها مناسب برای سنین کودکی، که برای سنین نوجوانی هم مناسب باشد. با خانه معمار همراه باشید تا ترکیب رنگ هایی بی نظیر را ببینید.

رنگ سبز در طراحی دکوراسیون اتاق کودک رنگهای خسته کننده برای اتاق خواب دخترانه

5/5 امتیاز از (1 رای )

پرطرفدارترین رنگ ها برای اتاق خواب دخترانه و رنگهای خسته کننده برای اتاق خواب دخترانه

رنگهای خسته کننده برای اتاق خواب دخترانه

رنگ اتاق خواب دخترانه و پسرانه و انتخاب آن چالشی است که والدین با آن روبرو هستند. در مورد دکوراسیون اتاق کودک دختر اولین رنگ که به ذهن والدین می رسد رنگ صورتی است. ممکن است ترکیب رنگ سفید و صورتی از زمان انیمیشن های باربی برای دختران مد شده باشد. باربی دختری لاغر، زیبا و صورتی بود که همه بچه ها طرفدارش بودند و بدین ترتیب این ترکیب رنگ در ناخودآگاه آنها ایجاد شد. این ترکیب رنگ در ابتدا برای هر دختری در هر سنی دلپذیر است. ولی پس از مدتی خسته کننده می شود. پس لازم است به دنبال ترکیب رنگ های دیگری باشید تا بتوانید اتاقی را برای فزرندتان طراحی کنید که خیلی زود از آن خسته نشود. برای آشنایی بیشتر با دکوراسیون اتاق کودک می توانید از مقاله جدیدترین مدل های اتاق کودک 2020 را مشاهده کنید.

رنگهای خسته کننده برای اتاق خواب دخترانه پرطرفدارترین رنگ ها برای اتاق خواب دخترانه

بهترین ترکیب رنگها برای دکوراسیون اتاق دخترانه

برای طراحی یک دکوراسیون بی نظیر برای اتاق خواب دخترتان نیاز است کمی با روانشناسی رنگها آشنایی داشته باشید و اثر هر رنگ را بر روحیه افراد بدانید. ما در ادامه ترکیب رنگهایی بی نظیر را به شما معرفی می کنیم که می تواند سلیقه خیلی از افراد را پوشش دهد. در طراحی دکوراسیون داخلی و ترکیب رنگها پیروی از قانون 60-30-10 می تواند به خوبی به شما ،در رسیدن به بهترین طراحی کمک کند. شما می توانید در مورد دکوراسیون اتاق خواب بیشتر بدانید.

رنگ آبی در دکوراسیون بهترین ترکیب رنگها برای دکوراسیون اتاق دخترانه

رنگ آبی در دکوراسیون بهترین ترکیب رنگها برای دکوراسیون اتاق دخترانه

این ترکیب رنگ خاص و زیبا بیشتر برای اتاق خواب دخترانه بکار می رود. حتما یکی از دیوارها را سبز رنگ کنید و از انتخاب این رنگ نترسید. چون که رنگ سبز حس زندگی و شادی برای اتاق خواب دختران به همراه دارد.

رنگ آبی در دکوراسیون بهترین ترکیب رنگها برای دکوراسیون اتاق دخترانه

پرطرفدارترین رنگ ها برای اتاق خواب دخترانه

پرطرفدارترین رنگ ها برای اتاق خواب دخترانه تلفیق رنگهای صورتی،مشکی و طلایی

اگر به دنبال ترکیب انواع رنگ در دکوراسیون اتاق دخترانه هستید و می خواهید به روزترین و زیبا ترین ترکیب رنگ را برای اتاق هواب دخترتان استفاده کنید استفاده از ترکیب این سه رنگ فوق العاده را به شما پیشنهاد می کنم. اگر علاقه مند به رنگ طلایی نیستید. رنگ زرد هم در گزینه ی بعدی قرار دارد که می توانید از آن استفاده کنید. رنگ زرد نشان از روشنی روز دارد و در هر وقت از روز دلنشین است. رنگهای صورتی و زرد در کنار هم کمی ناهماهنگی دارند و رنگ مشکی در کنار این دو باعث جان بخشی به اتاق می شود.

پرطرفدارترین رنگ ها برای اتاق خواب دخترانه تلفیق رنگهای صورتی،مشکی و طلایی

پرطرفدارترین رنگ ها برای اتاق خواب دخترانه پرطرفدارترین رنگ ها برای اتاق خواب دخترانه تلفیق رنگهای صورتی،مشکی و طلایی

ترکیب فوق العاده رنگهای سبز تیره و نارنجی هلویی

معمولا استفاده از رنگ نارنجی برای دیوارهای اتاق خواب دخترانه بدلیل زیاد گرم بودن این رنگ باعث کم خوابی می شود. ولی نارنجی هلویی کمرنگتر است و رنگ مناسبی برای اتاق خواب می باشد. ترکیب سبز و نارنجی در کنار هم بسیار زیباست. این دو رنگ بدون اینکه به هم غلبه کند با وجود تضاد کمی که دارند، اتاق را زیباتر می کنند.

پرطرفدارترین رنگ ها برای اتاق خواب دخترانه ترکیب کرم رنگ در بخش های مختلف فضا ترکیب فوق العاده رنگهای سبز تیره و نارنجی هلویی

ترکیب فوق العاده رنگهای سبز تیره و نارنجی هلویی پرطرفدارترین رنگ ها برای اتاق خواب دخترانه

تلفیق رنگهای سبز،مشکی و طلایی در اتاق خواب دخترانه

استفاده از رنگ مشکی بدلیل خواص رنگی خود در اتاق دختران شجاعت زیادی می خواهد. اگر دخترتان لاکچری پسند است توصیه می شود در کنار مشکی از رنگهای طلایی و سبز هم بهره ببرید. تابلوهایی که در آنها رنگ سبز وجود دارد دکوراسیون داخلی اتاق شما را خاص تر می کند.

تخت خواب با رنگ قرمز تلفیق رنگهای سبز،مشکی و طلایی در اتاق خواب دخترانه

سیاه و قرمز ترکیب رنگ اتاق خواب دختر جوان

اگر به دنبال رنگی متفاوت و خاص هستید ترکیب رنگ ترکیب سیاه و قرمز رو به شما پیشنهاد می کنم. این ترکیب برای اتاق دختران جوان و زنان بسیار مناسب است. رنگ سیاه در واقع حالتی کلاسیک و بسیار شیک و لاکچری به دکوراسیون می دهد. اما اضافه کردن رنگ قرمز به این ترکیب، به فضای اتاق انرژی بیشتری می گیرد. از آنجا که رنگ قرمز یک رنگ پر انرژی محصوب می شود. بهتر است برای دیزان، در کنار رنگ های کم انرژی و خنثی قرار بگیرد.

ترکیب صورتی و مشکی سیاه و قرمز ترکیب رنگ اتاق خواب دختر جوان

دیگران مشاهده کردند: اتاق خواب عروس ، جدیدترین ایده های سال 2020

ترکیب رنگ مشکی با رنگ خاکستری

اگر دختر خانم شما طرفدار سبک مدرن در دکوراسیون است. بهتر است رنگ سیاه را در کنار رنگ هایی مثل خاکستری و قرمز استفاده شود. رنگهای خاکستری و سفید هم رنگ های خنثی و کم انرژی هستند و در کنار قرمز دکوراسیونی بی نظیر برای اتاق خواب دخترانه می باشند.

ترکیب رنگ مشکی و سفید ترکیب رنگ مشکی با رنگ خاکستری

رنگ بنفش در دکوراسیون اتاق خواب دخترانه

کسانی که رنگ صورتی رو نمی پسندند رنگ بنفش می تونه پیشنهاد خوبی برای آنها باشد. شاید بتوان گفت رنگ بنقش از رنگ های محبوب بین خانوم هاست! دکوراسیون های با رنگ بنفش بسیار شیک و لوکس است. البته اگر یا رنگهایی مثل سفید و یا آبی تیره ترکیب شود. ترکیب رنگ بنفش با آبی، ترکیبی است که محیط را مردانه تر می کند.

رنگ بنفش در دکوراسیون اتاق خواب دخترانه رنگ بنقش در اتاق خواب

پیشنهاد می کنم مقاله دکوراسیون و انرژی مثبت را مطالعه کنید تا اصول فنگ شویی و ایجاد انرژی مثبت در دکوراسیون را بیاموزید.

رنگ اتاق خواب دختران بزرگسال

انتخاب رنگ مناسب در همه سنین مهم و قابل توجه است اما زمانی که دختر یا پسر شما وارد مرحله نوجوانی می شود از اهمیت وپژه ایی برخوردار است. انتخاب رنگ مناسب اتاق خواب دختر نوجوان یا پسر نوجوان می تواند در خلق خوی او اثر مثبت یا منفی داشته باشد. پس حتما به انتخاب رنگ مناسب توجه داشته باشید. فرزندان در سنین نوجوانی به شدت تنوع طلب شده و خیلی زود نظرشان تغییر می کند. بنابراین توجه داشته باشید رنگ دیوار یا لوازم را ساده در نظر بگیرید و از انتخاب کارهای شلوغ خودداری کنید.

 تزئین دیوار اتاق خواب عروس دکور و چیدمانی شیک برای خواب عروس رنگ اتاق خواب دختران بزرگسال

اشتراک گذاری در شبکه‌های اجتماعی

About the Author:

5 2 رای
امتیاز
اشتراک در
اطلاع از
امتیاز
4 پرسش و پاسخ
قدیمی ترین
جدیدترین بیشترین آرا
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
امتیاز :
     

سایت خوبی دارید و طراحی های شما بسیار زیبا هستند. طراحی یک اتاق خواب دخترانه شیک چقدر زمان می برد و هزینه آن چقدر است؟

امتیاز :
     

مطلب خوبی بود

عنوان