6 ایده جذاب و فوق العاده طراحی پاسیو

لطفا امتیاز بدهید

طراحی پاسیو از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. امروزه بیشتر افراد در آپارتمان ها و مکان هایی زندگی می کنند که فاقد فضای سبز هستند. از اینرو طراحی پاسیو بهترین گزینه جهت جبران فضای سبز است. همچنین با ایده هایی جذاب و فوق العاده به راحتی می توانید محیطی رویایی و زیبا را در ساختمان خود خلق کنید. در طراحی حیاط خلوت و پاسیو باید به یکسری نکات و فاکتورهای مهم توجه کنید تا بتوانید فضایی دلنشین و زیبا را به وجود آورید. از اینرو با برخی از این ایده ها به صورت مختصر آشنا خواهیم شد. ما در این مقاله قصد داریم شما را با: ایده های مهم و فوق العاده جهت طراحی پاسیو خانگی، استفاده از پنل های چوبی مشبک در دیوار پاسیو، دیوارپوش فلزی، نصب گلدان های طبقاتی برای تفکیک فضایی در طراحی پاسیو، طرح و نقش هایی از جنس گل رس، استفاده از آبنما در طراحی پاسیو و نورپردازی آشنا کنیم. پس با ما همراه باشید.

 ایده های مهم و فوق العاده جهت طراحی پاسیو خانگی

لطفا امتیاز بدهید

 ایده های مهم و فوق العاده جهت طراحی پاسیو خانگی

همانطور که می دانید پاسیوها امروزه بیشتر شبیه یک گلخانه شده اند که تنها با کمی خلاقیت می توانید آن ها را به صورت اصولی و علمی تغییر دهید. از اینرو بد نیست با برخی از این ایده ها به صورت مختصر آشنا شوید.

استفاده از پنل های چوبی مشبک در دیوار پاسیو

یکی از ایده های خلاقانه جهت طراحی پاسیو، استفاده از پنل های چوبی مشبک در دیوار پاسیو است. از این نوع پنلهای چوبی مشبک با طرح های زیبا می توانید در کنار گیاهان آپارتمانی استفاده نمایید. این انتخاب به شما کمک می کند تا در محیط زندگی خود فضای زیبا و بی نظیر را خلق کنید.

استفاده از پنلهای مشبک در طراحی پاسیو برای سبک های مدرن فوق العاده زیبا

دیوار پوش فلزی

از دیگر ایده های خلاقانه و مدرن، استفاده از دیوار پوش فلزی است. از این نوع دیوار پوش به راحتی و بدون هیچ گونه محدودیتی می توانید در خانه هایی که به سبک مدرن و معاصر طراحی شده اند، استفاده کنید. در واقع با استفاده از خاصیت انعطاف پذیری فلز می توانید سطوحی مواج را طراحی نمایید. برای آشنایی بیشتر با انواع دیوارپوش می توانید از مقاله انواع دیوارپوش و مزایا و معایب آن هم دیدن کنید.

دیوارپوش فلزی برای دیوار فوق العاده مدرن و امروزی

نصب گلدان های طبقاتی برای تفکیک فضایی در طراحی پاسیو

بهترین ایده جهت جدا کردن فضایی کوچک در پاسیو، استفاده از گلدان های طبقاتی است. این نوع گلدان ها در عین حفظ کردن فاصله بین طبقات، ارتباط بین دو فضا را به خوبی با یکدیگر حفظ می کنند. همچنین استفاده از این گلدان ها، فضایی بی نظیر و زیبا را در طراحی پاسیو خلق می کند.

استفاده از گلدان طبقاتی برای دیوار جدا کننده نصب گلدان های طبقاتی برای تفکیک فضایی در طراحی پاسیو

 پیشنهاد می کنم مشاهده کنید: طراحی محوطه و نقش آن در زیباسازی محیط

طرح و نقش هایی از جنس گل رس

علاوه بر موارد ذکر شده می توانید بخش هایی از دیوار را با طرح و نقش های ساخته شده از گل رس به خوبی پوشش دهید. از اینرو متناسب با سلیقه و همچنین فضای پاسیو، می توانید در کنار دیوار های پوشیده از گیاهان از طرح و نقش هایی از جنس گل رس استفاده کنید.

استفاده از آبنما در طراحی پاسیو

از دیگر ایده های خلاقانه و مدرن در طراحی پاسیو استفاده از آبنما است. این ایده یکی از جذاب ترین ایده ها به شمار می آید. چرا که وجود یک آبنما همراه با صدای دلنشین جریان آب، محیطی فوق العاده زیبا را خلق می کند.برای دیدن طرح های جاب از آبنماهای خانگی می توانید از صفحه 30 طح فوق العاده و بی نظیر آبنمای خانگی دیدن کنید.

آبنما خانگی در پاسیو استفاده از آبنما در طراحی پاسیو

آبنما در فضا استفاده از آبنما در طراحی پاسیو

نورپردازی

نورپردازی به صورت اصولی و صحیح از دیگر ایده های مدرن جهت طراحی پاسیو است. بنابراین این کار باید به گونه ای انجام شود که در کنار ایجاد روشنایی، زیبایی اکسسوری ها و المان های استفاده شده در تاریکی شب به بهترین شکل به نمایش گذاشته شود. نورپردازی محوطه و نکات اصی و مهم در طراحی آن را در صفحه آن مشاهده کنید.

نورپردازی در پاسیو نورپردازی فوق العاده زیبا

نورپردازی فضای پاسیو

 

دیگران مشاهده کردند: نورپردازی معجره ایی شگفت انگیز در دکوراسیون داخلی و نمای ساختمان

گلخانه در داخل ساختمان نورپردازی خارق العاده زیبا

طراحی و اجرای نورپردازی گلخانه خار ق العاده با طرح های ماهی که تصور میشود آکواریوم است و این خطای دید زیبا باعث خاص شدن آن شده، این نوع طراحی برای دکوراسیون های سبک مدرن میباشد.

فضای دنج برای دورهمی نورپردازی بسیار زیبا

طراحی فوق العاده شیک و زیبای نشیمن و طراحی خارق العاده آن که ترکیب خارق العاده ی مبلمان اسکلت چوبی و میز سنگی و پارکت چوبی رنگ و فرش فانتزی سیاه با طرح سفید در کنار حیاط پر از گل و درخت نمای فوق العاده ای را بوجود آورده است.

پاسیو داخل آپارتمان نورپردازی شیک و زیبا

طراحی گلخانه فوق العاده زیبا برای آپارتمان با درب شیشه ای که در قسمت حمام طراحی و اجرا شده که فضای فوق العاده زیبایی را بوجود آورده است.

طراحی فضای حیاط خلوت نورپردازی برای نشیمن و بسیار شیک و زیبا

طراحی بسیار زیبای حیاط که دور آن حصار چوبی رنگ قهوه ای با نورپردازی نارنجی رنگ ترکیب و طراحی شده که در بین آن که مبلمان تخت خواب شو سفید رنگ و یک آتش در وسط مبلمان طراحی و با ترکیب و طراحی سنگفرش و درختانی که رد اطاف آن قرار دارند زیبایی خارق العاده ای را ایجاد کرده است.

طراحی پاسیو شیک و زیبا نورپردازی زیبایی آن را چندین برابر کرده است

اشتراک گذاری در شبکه‌های اجتماعی

About the Author:

0 0 رای
امتیاز
اشتراک در
اطلاع از
امتیاز
1 دیدگاه
قدیمی ترین
جدیدترین بیشترین آرا
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات

عنوان