پوستر دیواری تغییر شگفت انگیز در دکوراسیون

پوستر دیواری یکی از روش های رایج و کم هزینه جهت تغییر دکوراسیون محسوب می شود. با استفاده از پوستر دیواری می توانید منظره ای زیبا و خلاقانه را در دکوراسیون خانه خود ایجاد کنید. مطمئن باشید آشنایان و دوستان شما با دیدن این پوسترها مات و مبهوت سلیقه شما خواهند شد. پس با ما همراه باشید تا انواع پوستر دیواری و طرح های آن بیشتر آشنا شده و طرح های بی نظیری را مشاهده می کنید.

پوستر دیواری اتاق پذیرایی انواع پوستر دیواری شیک و زیبا

انواع پوستر دیواری

در پوسترهای سفارشی امکان تولید پوستر براساس سلیقه مشتری وجود دارد. در واقع کاغذهای دیواری پوستری در دو نوع آماده و سفارشی وجود دارند. طرح های هر دو نوع پوستر (آماده و سفارشی) سه بعدی هستند. پیشنهاد می کنم مقاله 10نکته کلیدی در مورد کاغذ دیواری را مشاهده کنید حتما به شما در انتخاب بهتر کمک می کند.

پوستر دیواری با طرح گل انواع پوستر دیواری در طرح ها و رنگ های مختلف

منظره طبیعت در دیوار پذیرایی انواع پوستر دیواری با سایه رنگ و طبیعی نشان دادن پوستر

پوستر های آماده

کاغذ دیواری و پوستری سه بعدی آماده، توسط کشورهای خارجی از قبیل چین ساخته می شوند. ابعاد این نوع پوسترها مشخص است. برای مثال ابعاد این پوسترهای آماده در انواع مختلفی از قبیل 1 تکه، 2 تکه، 4 تکه و 8 تکه در بازار موجود هستند. هر کدام از این پوسترها عرض و ارتفاع مشخصی دارند. بنابراین با توجه به محدودیت ابعاد باید براساس سایز دیوار یکی از گزینه ها را انتخاب کنید.

کاغذ دیواری سه بعدی پوستر های آماده برای مکان های مختلف خانه

در صورت انتخاب صحیح، مشکل ناقص شدن طرح پوستر دیواری نخواهید داشت. اگر پوستر متناسب با سایز دیوار انتخاب نشود، قسمت هایی از دیوار خالی می ماند که با قاب های گچی و چوبی باید نواقص را برطرف کرد. حتی ممکن است متراژ اضافه پس از نصب بریده شود که باعث ناقص شدن طرح پوستر می شود. بنابراین در پوستر های آماده به دلیل دارا بودن سایز استاندارد امکان برش و ناقص شدن طرح وجود دارد.

کاغذ دیواری سه بعدی با طرح منظره پوستر های آماده

پوسترهای سفارشی

در پوستر دیواری سفارشی ابعاد، براساس اندازه دیوار شما تعیین خواهد شد. می توان گفت یکی از مزیت های پوسترهای سفارشی نسبت به پوسترهای آماده این است که طرح به صورت کامل بر روی دیوار نصب می شود. پوسترهای سفارشی روی کاغذ دیواری قابل شستشوی خارجی هستند و توسط دستگاه های خارجی تولید می گردند. بنابراین با نصب تکه های کاغذ در کنار یکدیگر می توانید طرح مورد نظر را ایجاد کنید.

پوستر دیواری سفارشی با طرح گل شیک و زیبا پوسترهای سفارشی

یکی دیگر از مزیت های پوسترهای سفارشی این است که طرح های بسیار متنوعی دارند. مشتری می تواند طرح های ایرانی و سنتی که توسط گرافیست های هنرمند ایرانی طراحی می شوند را سفارش دهد. همچنین می توان از طرح های اختصاصی از قبیل عکس شخصی افراد بر روی پوستر سفارشی استفاده کرد.

پوسترهای سفارشی در طرح ها و رنگ های متنوع و زیبا

دیگران مشاهده کردند : ایده های جذاب و خلاقانه طراحی دیوار

طرح های مختلف پوستر دیواری

کاغذ دیواری پوستری با طرح مناسب محیط، گزینه بسیار مناسبی جهت تغییر دکوراسیون منزل و یا دفتر کار است. استفاده از پوستر بر روی دیوار جلوه بسیار زیبایی را ایجاد خواهد کرد. شاید بد نباشد بدانید که کاربرد پوستر دیواری با کاغذ دیواری مشابه است. اما این دو محصول از یکسری جهات از قبیل طرح و ابعاد با یکدیگر تفاوت هایی دارند. مقاله تغییر دکوراسیون منزل با 8 راه خیلی ساده را هم مشاهده کنید اگر به دنبال تغییر و تحول در دکوراسیون خود هستید این مقاله را های ساده و کم هزینه ایی را به شما پیشنهاد می دهد.

تزیین دیوار پذیرایی با کاغذ سه بعدی طرح های مختلف پوستر دیواری

منزه زیبا از پوستر برای پذیرایی طرح های مختلف پوستر دیواری

کاغذهای دیواری پوستری به صورت شیت هایی کنار یکدیگر قرار می گیرند و طرح مورد نظر را ایجاد می کنند. کاغذ دیواری پوستری قابل شستشو است. اکثر افراد پوسترهای دیواری را یک نوع دیوار پوش به حساب می آورند.

پوستر سه بعدی طرح های مختلف پوستر دیواری با رنگ های جذاب

طرح های مختلف پوستر دیواری طراحی پشت میر تلویزیون

این نوع پوسترها در طرح های متنوع و گوناگونی در بازار موجود هستند. از انواع پوستر دیواری می توان به کاغذ دیواری پوستری کودک، کاغذ دیواری پوستری طبیعت، کاغذ دیواری پوستری گل، کاغذ دیواری پوستری کلاسیک، کاغذ دیواری پوستری سنتی و کاغذ دیواری پوستری دریا اشاره کرد.

طراحی اتاق کودک طرح های مختلف پوستر دیواری و طرح های متفاوت برای تمام سنین

پیشنهاد می کنم مقاله کاغذ دیواری اتاق کودک ایده ایی شادی بخش و جذاب را هم مشاهده کنید.

طراحی پذیرایی طرح های مختلف پوستر دیواری با طراحی سه بعدی

پوستر دیواری فوق العاده زیبای سه بعدی برای دکوراسیون های سبک مدرن و برای قسمت نشیمن خانه که ضای خانه را بسیار شیک و زیبا نشان میدهد.

طراحی دیوار پذیرایی طرح های مختلف پوستر دیواری با طرح گلهای زیبا و طراحی سه بعدی

طرح های مختلف پوستر دیواری طرح کاغذ برای دیوار پذیرایی

اشتراک گذاری در شبکه‌های اجتماعی

About the Author:

0 0 رای
امتیاز
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
Go to Top