پوستر دیواری یکی از روش های رایج و کم هزینه جهت تغییر دکوراسیون محسوب می شود. با استفاده از پوستر دیواری می توانید منظره ای زیبا و خلاقانه را در دکوراسیون خانه خود ایجاد کنید. مطمئن باشید آشنایان و دوستان شما با دیدن این پوسترها مات و مبهوت سلیقه شما خواهند شد.

پوستر دیواری اتاق پذیرایی

در ادامه طرح های جذابی ار پوستر های سه بعدی را مشاهده کنید.

انواع پوستر دیواری

در پوسترهای سفارشی امکان تولید پوستر براساس سلیقه مشتری وجود دارد. در واقع کاغذهای دیواری پوستری در دو نوع آماده و سفارشی وجود دارند. طرح های هر دو نوع پوستر (آماده و سفارشی) سه بعدی هستند.

پوستر دیواری با طرح گل

پوستر های آماده

کاغذ دیواری و پوستری سه بعدی آماده، توسط کشورهای خارجی از قبیل چین ساخته می شوند. ابعاد این نوع پوسترها مشخص است. برای مثال ابعاد این پوسترهای آماده در انواع مختلفی از قبیل 1 تکه، 2 تکه، 4 تکه و 8 تکه در بازار موجود هستند. هر کدام از این پوسترها عرض و ارتفاع مشخصی دارند. بنابراین با توجه به محدودیت ابعاد باید براساس سایز دیوار یکی از گزینه ها را انتخاب کنید.

کاغذ دیواری سه بعدی

در صورت انتخاب صحیح، مشکل ناقص شدن طرح پوستر دیواری نخواهید داشت. اگر پوستر متناسب با سایز دیوار انتخاب نشود، قسمت هایی از دیوار خالی می ماند که با قاب های گچی و چوبی باید نواقص را برطرف کرد. حتی ممکن است متراژ اضافه پس از نصب بریده شود که باعث ناقص شدن طرح پوستر می شود. بنابراین در پوستر های آماده به دلیل دارا بودن سایز استاندارد امکان برش و ناقص شدن طرح وجود دارد.

کاغذ دیواری سه بعدی با طرح منظره

پوسترهای سفارشی

در پوستر دیواری سفارشی ابعاد، براساس اندازه دیوار شما تعیین خواهد شد. می توان گفت یکی از مزیت های پوسترهای سفارشی نسبت به پوسترهای آماده این است که طرح به صورت کامل بر روی دیوار نصب می شود. پوسترهای سفارشی روی کاغذ دیواری قابل شستشوی خارجی هستند و توسط دستگاه های خارجی تولید می گردند. بنابراین با نصب تکه های کاغذ در کنار یکدیگر می توانید طرح مورد نظر را ایجاد کنید.

پوستر دیواری با طرح گل شیک و زیبا

یکی دیگر از مزیت های پوسترهای سفارشی این است که طرح های بسیار متنوعی دارند; مشتری می تواند طرح های ایرانی و سنتی که توسط گرافیست های هنرمند ایرانی طراحی می شوند را سفارش دهد; همچنین می توان از طرح های اختصاصی از قبیل عکس شخصی افراد بر روی پوستر سفارشی استفاده کرد.

طرح سفارشی برای کاغذ دیواری سه بعدی

طرح های مختلف پوستر دیواری

کاغذ دیواری پوستری با طرح مناسب محیط، گزینه بسیار مناسبی جهت تغییر دکوراسیون منزل و یا دفتر کار است.
استفاده از پوستر بر روی دیوار جلوه بسیار زیبایی را ایجاد خواهد کرد; شاید بد نباشد بدانید که کاربرد پوستر دیواری با کاغذ دیواری مشابه است; اما این دو محصول از یکسری جهات از قبیل طرح و ابعاد با یکدیگر تفاوت هایی دارند.

تزیین دیوار پذیرایی با کاغذ سه بعدی

کاغذهای دیواری پوستری به صورت شیت هایی کنار یکدیگر قرار می گیرند و طرح مورد نظر را ایجاد می کنند. کاغذ دیواری پوستری قابل شستشو است. اکثر افراد پوسترهای دیواری را یک نوع دیوار پوش به حساب می آورند. این نوع پوسترها در طرح های متنوع و گوناگونی در بازار موجود هستند.از انواع پوستر دیواری می توان به کاغذ دیواری پوستری کودک، کاغذ دیواری پوستری طبیعت، کاغذ دیواری پوستری گل، کاغذ دیواری پوستری کلاسیک، کاغذ دیواری پوستری سنتی و کاغذ دیواری پوستری دریا اشاره کرد.

منزه زیبا از پوستر برای پذیرایی

پوستر سه بعدی

طراحی پشت میر تلویزیون

طراحی اتاق کودک

 دیگران مشاهده کردند:10نکته کلیدی در مورد کاغذ دیواری

طراحی پذیرایی

طراحی دیوار پذیرایی

طرح کاغذ برای دیوار پذیرایی

منظره طبیعت در دیوار پذیرایی