ele1
سفارش طراحی
نمونه کار دکوراسیون مدرن
elemanline1png
ele2

طراحی داخلی مدرن از جمله مسائل نوظهوری است که در زمینه دکوراسیون داخلی ساختمان بسیار مورد توجه و استقبال مردم قرار گرفته است. زیبایی های بصری محیط زندگی و کار، امری بسیار مهم در بین مردم و به خصوص نسل جوان تبدیل شده است و ویژگی های منحصر بفرد آن، شما را شگفت زده خواهد نمود. آیا تا کنون با خود اندیشیده اید که محیط زندگی شما پتانسیل تبدیل شدن به چه جای مطلوب و زیبایی را دارد و یا اینکه با استفاده از چه روش هایی می توانید در جهت زیبایی بیشتر محیط زندگی خود تلاش کنید؟ به راستی که چه ابزار ها و امکاناتی در این زمینه برای شما وجود خواهد داشت؟ در ادامه با ما همراه باشید تا به تمامی پرسش های شما در این زمینه پاسخ بدهیم.

طراحی داخلی مدرن

برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش طراحی دکوراسیون داخلی کلیک نمایید.

دکوراسیون داخلی مدرن

به تدریج با گسترش تکنولوژی، هر چیزی تحت تاثیر قرار گرفته است و دستخوش تغییراتی در این زمینه شده است. دکوراسیون داخلی منازل و محیط کار هم از این امر مهم مستثنی نیست و تحولات عظیمی تنها در این زمینه به وجود آمده است. طراحی داخلی مدرن به امری مهم در بین جوامع تبدیل شده است و افراد می کوشند که بیش از پیش، محیط منزل خود را زیباتر سازند. روش های مختلفی برای طراحی داخلی مدرن در اختیار شما قرار گرفته است که با ثبت سفارش آن ها، می توانید از آن ها استفاده کرده و متوجه تغییرات اساسی در محیط زندگی و کار خود گردید. این روش ها بسیار مختلف می باشند که در ادامه به ذکر تمامی آن ها خواهیم پرداخت.

دکوراسیون داخلی مدرن

محیط های مناسب برای استفاده از طراحی داخلی مدرن

نکته مثبت طراحی داخلی مدرن، این می باشد که شما تقریبا در تمامی نقاط منزل و کار می توانید از آن ها استفاده نمایید و از این نظر، محدودیت خاصی نخواهید داشت. البته در هر کدام از محیط ها، با توجه به وسایل و کاربری های موجود، نوع طراحی هم تفاوت خواهد داشت. مناطق مختلفی نظیر

طراحی دکوراسیون داخلی مدرن

آشپزخانه

آشپزخانه به عقیده بسیار از افراد، قلب یک خانه است و دکوراسیون داخلی منزل می تواند در آن استفاده شود. در آشپزخانه ها به وسیله طراحی داخلی مدرن از ورقه های براق استفاده می گردد که زیبایی های بصری محیط را بسیار چشم نواز تر می کنند.

محیط های مناسب برای استفاده از طراحی داخلی مدرن آشپزخانه

سالن پذیرایی

سالن های پذیرایی بسیار بیشتر از سایر مکان های موجود در منازل و محیط کار به چشم می آیند و طراحی داخلی مدرن می تواند در آنجا بسیار بیشتر از سایر نقاط به کار برده شود. در این روش تلویزیون در داخل دیوار های کاذب و یا چوب مصنوعی قرار می گیرد و آن را بسیار خاص می گرداند. نورپردازی در سالن های پذیرایی هم بسیار مورد توجه می باشد.

محیط های مناسب برای استفاده از طراحی داخلی مدرن سالن پذیرایی

براي كسب اطلاعات بيشتر و سفارش طراحی دكوراسيون آشپزخانه کلیک کنید.

براي كسب اطلاعات بيشتر و سفارش طراحی دكوراسيون پذيرایی کلیک کنید.

اتاق خواب

هیچ چیز از یک دکوراسیون داخلی خوب جدا نمی ماند و برای اتاق ها اتفاقا از رنگ های متنوعی هم استفاده می شود. تحقیقات نشان می دهد که رنگ خواب اتاق شما بر کیفیت خواب شما بسیار تاثیرگذار است. همچنین در دکوراسیون داخلی منازل به سبک مدرن، در اتاق خواب ها معمولا از تخت های با ارتفاع کم استفاده می شود. نورپردازی و استفاده از عکس های خاص، در این روش بسیار متداول است.

براي كسب اطلاعات بيشتر و سفارش طراحی دكوراسيون اتاق خواب کلیک کنید.

سرویس بهداشتی

شاید اندکی عجیب به نظر برسد، اما طراحی داخلی مدرن می تواند در سرویس بهداشتی شما هم تاثیر گذار واقع گردد و از این نظر موثر خواهد بود. نکته منحصر بفرد طراحی داخلی مدرن در سرویس بهداشتی نسبت به روش سنتی آن، استفاده از تابلو ها و نورپردازی مناسب در سرویس است. قطعا سرویس بهداشتی از مکان هایی بود که در دکوراسیون سنتی هیچ جایی نداشت اما اکنون در روش مدرن بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

طراحی مدرن فضای حمام و سرویس بهداشتی

طراحی حمام به سبک مدرن

براي كسب اطلاعات بيشتر و سفارش طراحی داخلی سرویس بهداشتی کلیک كنيد.

ویژگی های طراحی داخلی مدرن

  • این طراحی از قرن بیستم رواج پیدا کرد، اما به سرعت با استقبال مردم مواجه شد. این قطعا مفید واقع شدن این سبک را می رساند.
  • در طراحی داخلی مدرن اکثرا از رنگ های سنگین استفاده می گردد. البته در استفاده از رنگ ها، کاربری محیط هم بسیار تاثیرگذار است.
  • معمولا در محیط های اداری از رنگ های مشکی استفاده می شود. البته استفاده از رنگ سفید در کنار رنگ مشکی، می تواند جلوه آن را به شدت افزایش دهد.
  • استفاده از رنگ زرد در طراحی داخلی مدرن، یکی از موارد دیگر مورد توجه این سبک طراحی است. رنگ زرد معمولا نشانه ی اشرافی بودن یک محیط است. بنابراین برای خانه های لوکس بسیار گزینه مناسبی خواهد بود.
  • شومینه در حوزه دکوراسیون داخلی منازل و محیط کار بسیار مهم است. بنابراین در حوزه کاری خود آن را مدنظر قرار دهید. همچنین نورپردازی هم بسیار مهم می باشد و لازم است که آن را مورد توجه قرار دهید.

استفاده از شومینه در طراحی مدرن دکور

نکات مهم در دکوراسیون مدرن

  • طراحی داخلی مدرن از سبک های بسیار متفاوتی برای جلوه بیشتر تمامی اشیا، حتی اشیا کوچک استفاده می نماید. مدرن بودن مرز باریکی با رنگ های بدترکیب دارد. همواره این امر را مورد توجه قرار دهید و با توجه به کاربری محیط، رنگ آن را انتخاب کنید.
  • هزینه طراح داخلی مدرن، با توجه به متراژ تعیین می گردد. البته شما نیازی به نگرانی بابت هزینه نخواهید داشت و در سایت ما، می توانید سفارش طراحی داخلی خود را با کمترین هزینه انجام دهید.
  • حتما از افراد با تجربه و ماهر در طراحی داخلی خود استفاده نمایید. در غیر اینصورت با صرف هزینه های گزاف، نتیجه مطلوبی برای شما حاصل نمی شود. تیم طراحی دکوراسیون داخل ما، در زمینه کار خود بسیار ماهر بوده و دکوراسیون منازل و محیط کار شما را بهترین نحو ممکن انجام خواهند داد.
  • در این روش طراحی، معمولا از وسایل کم و سبک استفاده می شود و از شلوغ بودن محیط به شدت پرهیز می گردد.

نکات مهم در دکوراسیون مدرن

شماره مشاوره تلفنی طراحی دکوراسیون

ثبت سفارش طراحی داخلی مدرن

هم اکنون می توانید در سایت ما به ثبت سفارش طراحی داخلی مدرن خود اقدام نمایید و از تمامی آپشن های آن برخوردار گردید. تیم ما بر اساس سیاست های مشتری مدارانه خود، همواره بهترین کیفیت ممکن را با مناسب ترین قیمت در اختیار شما قرار خواهد داد و با تجربه کافی در حوزه دکوراسیون مدرن، کار خود را به بهترین حالت ممکن انجام خواهد داد. نیازی به هیچگونه دغدغه و نگرانی از این نظر نیست و پس از ثبت سفارش، کیفیت کار ما شما را شگفت زده خواهد کرد.

طراحی دکوراسیون داخلی منزل به سبک مدرن