دکوراسیون سبز، یک انتخاب رویایی برای آن هایی است که علاوه بر منحصر به فرد بودن، به دنبال فراهم آوردن تازگی و آرامش در محیط هستند. این رنگ زیبا به طور قطع یکی از بهترین گزینه ها برای استفاده در دکوراسیون داخلی منزل به شمار می رود. البته طیف های خاصی از سبز می توانند برای استفاده در محیط های اداری نیز مناسب و شیک باشند.

ترکیب دکوراسیون سبز

مکمل رنگ سبز در دکوراسیون

به لحاظ رنگ شناسی، رنگ قرمز و سبز مکمل رنگی یکدیگر هستند; ترکیب این دو رنگ، البته در طیف مناسب، می تواند منظره ای چشم نواز به وجود آورد.

دکوراسیون سبز و قرمز

دکوراسیون سبز و قرمز

در ترکیب سبز و قرمز، رنگ قرمز می تواند سکون سبز را با اندکی تحرک در آمیزد; در عین حال رنگ سبز نیز هیجان بیش از حد قرمز را تعدیل می نماید.
برای استفاده از این ترکیب در محیط هایی همچون محل زندگی، استفاده از سفید، به عنوان رنگ سوم، گزینه ای مناسب است. شاید حتی بهتر باشد که سفید را به عنوان رنگ غالب به کار برد و سبز و قرمز را در اجزایی همچون مبل، تابلو ها و بخش هایی از دیوار نمایان ساخت.

ترکیب سفید و سبز و قرمز

ترکیب رنگی سبز با چه رنگ هایی برای منزل مناسب تر است؟

شاید استفاده از دکوراسیون سبز و قرمز برای محیط خانه، به مذاق برخی خوش نیاید و ترجیح دهند رنگ سبز را در ترکیب هایی رسمی تر به کار ببرند. در این گونه موارد استفاده از ترکیب سبز و سفید یا سبز و طوسی، طرفداران بیشتری دارد. اما برای ایجاد تعادل دمایی و توازن در محیط، بهتر است یک رنگ گرم نیز در کنار این دو مورد استفاده قرار گیرد.

ترکیب رنگ کرم و سبز

دکوراسیون سفید و سبز

برای ترکیب سبز و سفید، شیک ترین انتخاب رنگ مشکی است. برخی افراد به استفاده از رنگ مشکی در محیط زندگی روی خوشی نشان نمی دهند. این در حالی است که جدا از اینکه مشکی در کنار سبز و سفید، ترکیبی فوق العاده لوکس و جذاب پدید می آورد، می تواند از سرمای بیش از حد این دو رنگ نیز بکاهد.

اگر می خواهید از خطرات مربوط به افسردگی ناشی از رنگ مشکی در امان بمانید، یا دلایلی مشابه برای استفاده نکردن از رنگ سیاه دارید، تنها کافی است بخش های بسیار کوچکی از محیط را با مشکی دکور کنید. شاید حتی استفاده از قاب مشکی برای تابلوهای به کار برده شده در محل کافی باشد. به جز مشکی، رنگ سرمه ای، زرد و طلایی نیز برای قرار گرفتن در کنار سبز مناسب هستند.

دکوراسیون سبز و سفید

انواع رنگ سبز در دکور داخلی

رنگ سبز طیف های گوناگونی دارد که هر کدام جلوه ای منحصر به فرد برای بیننده به وجود می آورند.

  • طیف های روشن رنگ سبز که معمولا در دکوراسیون های رسمی مورد استقبال قرار نمی گیرند.
  • طیف های سبز بسیار پر رنگ ;که در کنار سفید، مشکی، طلایی و نقره ای ، فضایی بسیار شیک ایجاد نمایند.

 

دکوراسیون داخلی پذیرایی

مبل سبز زیتونی

دکوراسیون داخلی پذیرایی

دکور داخلی پذیرایی

دکور داخلی پذیرایی

دکوراسیون اتاق خواب

استفاده از رنگ سفید در طراحی داخلی

دکوراسیون سفید طلایی

دکور داخلی ساختمان

طراحی داخلی با مبل راحتی

ترکیب رنگ بی نظیر در دکوراسیون

به نظر می رسد که شما نوتیفیکیشن را مسدود کرده اید!