خانه » 30 اتاق خواب مستر با طراحی شیک و خاص

30 اتاق خواب مستر با طراحی شیک و خاص

اتاق خواب مستر، در صورتی که به درستی طراحی شود، می تواند یکی از جذاب ترین بخش های خانه به شمار رود. خواب مستر، معمولا بزرگ ترین و با امکانات ترین اتاق خواب خانه است که ویژگی های مثبت فراوان آن، باعث می شود فضایی بسیار دلچسب و همه چیز تمام داشته باشد. این اتاق که معمولا در اختیار والدین خانواده است، دارای بخش های متعددی است که در ادامه به بررسی آن ها خواهیم پرداخت.

دکوراسیون اتاق خواب مستر

در ادامه 30 ایده منحصر به فرد از اتاق خواب مستر را مشاهده می کنید.

بخش های مختلف اتاق خواب مستر

به غیر از یک تخت دو نفره و میز آرایش، که در تمامی اتاق خواب های عادی نیز یافت می شود، اتاق مستر بخش های زیر را نیز در برمی گیرد.در ادامه می خواهیم به امکاناتی که می توان برای این فضا در نظر گرفت بپردازیم.البته در نظر گرفتن همه موارد برای همه اتاق خوابهای مستر لازم نیست .و بستگی به نیاز فرد دارد.

دکوراسیون اتاق خواب

بخش نشیمن در اتاق خواب مستر

اتاق مستر، در صورتی که با مبلهای راحتی مناسبی تجهیز گردد; می تواند محل لذت بخشی برای گفتگوی دو نفره، مطالعه یا تماشای تلویزیون باشد.
مبلهای راحتی نیازی نیست که تعداد زیادی داشته باشند;با توجه به کاربری که از آنها انتظار دارید، می توانید در کنار پنجره، قفسه کتاب و حتی تخت قرار دهید.

جاکردن فضای پذیرایی در مستر روم

کلوزت روم

این بخش از اتاق خواب مستر، قطعا یکی از جذاب ترین بخش ها خواهد بود. اتاق کلوزت، شامل کمد هایی برای لباس و شلف و قفسه هایی برای کفش، کیف و هر چیزی است که یک فرد در طول روز آن ها را می پوشد. بهتر است دیوار های اتاق کلوزت با آینه هایی بزرگ و قدی پوشیده شوند تا فرایند انتخاب لباس راحت تر انجام گیرد. وجود یک نیمکت یا صندلی برای پوشیدن کفش نیز به آسایش هر چه بیشتر افراد کمک می کند. داشتن اتاقی برای تمامی پوشیدنی ها، انتخاب و تعویض لباس را به کاری بسیار لذت بخش تبدیل می کند.

کلوزیت روم

تراس یا بهار خواب

اگر ویوی مناسبی در اطراف منزلتان وجود دارد، بهار خواب یا تراس با در های سراسر شیشه ای برای لذت بردن از منظره، گزینه بسیار مناسبی است. شما با توجه به سلیقه خود حتی می توانید تخت را کاملا در مقابل درب شیشه ای تراس قرار دهید و صبح خود را با مناظر زیبای اطراف آغاز نمایید.

بهار خواب در مستر

سرویس بهداشتی و حمام اتاق خواب مستر

وجود یک سرویس بهداشتی مدرن و وسیع، در خواب مستر بسیار حائز اهمیت است; شخصی که برای تهیه اتاق خواب مستر هزینه می کند، قطعا انتظار دارد تا در همان اتاق بتواند از این امکان بهره مند شود.
وجود یک آینه بزرگ، دو روشویی برای شستشو که دو نفر همزمان بتوانند از روشویی استفاده کنند; یک شلف وسیع برای قرار دادن وسایل بهداشتی، از جمله المان هایی هستند که یک سرویس لوکس به آن نیازمند است.

سرویس بهداشتی وحمام در مستر روم

تجهیزات صوتی و تصویری

اینکه تا چه حد علاقه مند به داشتن تلویزیون در اتاق خواب هستید، امری کاملا سلیقه ای است. بسیاری معتقدند اتاق خواب باید دور از تکنولوژی های این چنینی باشد تا آرامش افراد دچار اختلال نشود. اما اگر ساکن شهر های شلوغ هستید و نمی توانید از امکان تراس و بهارخواب در اتاق خود بهره مند شوید; نصب یک تلویزیون بزرگ روبروی تخت می تواند انتخاب مناسبی باشد.

سیستم صوتی در مسترروم

 دیگران مشاهده کردند: 30 طرح کمد دیواری شیک و لوکس

نمونه هایی از اتاق خواب مستر

البته این که اتاق خواب مستر شامل چه بخش هایی باشد، بیش از هر چیزی به ابعاد اتاق بستگی دارد; به گونه ای که هر چه ابعاد اتاق بیشتر باشد، امکان افزودن امکانات اضافه، بیشتر فراهم خواهد بود.

در ادامه نمونه های اتاف خوای مستر را مشاهده کنید.

اتاق خواب مستر

دکوراسیون داخلی مستر

کلوزیت روم در اتاق مستر

دکور داخلی اتاق خواب

سرویس بهداشتی و حمام در مستر روم

دکور خواب والدین

اتاق لباس در مسترروم

طراحی دکور خواب مستر

اتاق خواب و طراحی داخلی آن

 این مقاله رو هم مشاهده کنید: دراور چوبی و نقش آن در دکوراسیون داخلی

نشیمن در اتاف خواب

سرویس بهداشتی و حمام در مستر روم

دکور داخلی اتاق خواب

طراحی اتاق خواب والدین

طراحی اتاق خواب

درباره نویسنده:

دیدگاه خود را بنویسید

رفتن به بالا