خانه » 30 اتاق خواب مستر با طراحی شیک و خاص

30 اتاق خواب مستر با طراحی شیک و خاص

اتاق خواب مستر، در صورتی که به درستی طراحی شود، می تواند یکی از جذاب ترین بخش های خانه به شمار رود. خواب مستر، معمولا بزرگ ترین و با امکانات ترین اتاق خواب خانه است که ویژگی های مثبت فراوان آن، باعث می شود فضایی بسیار دلچسب و همه چیز تمام داشته باشد. این اتاق که معمولا در اختیار والدین خانواده است، دارای بخش های متعددی است که در ادامه به بررسی آن ها خواهیم پرداخت.

دکوراسیون اتاق خواب مستر بخش های مختلف اتاق خواب مستر

بخش های مختلف اتاق خواب مستر

به غیر از یک تخت دو نفره و میز آرایش، که در تمامی اتاق خواب های عادی نیز یافت می شود، اتاق مستر بخش های زیر را نیز در برمی گیرد. در ادامه می خواهیم به امکاناتی که می توان برای این فضا در نظر گرفت بپردازیم. البته در نظر گرفتن همه موارد برای همه اتاق خوابهای مستر لازم نیست و بستگی به نیاز فرد دارد. در مقاله دکوراسیون اتاق خواب  می توانید نمونه های مختلف اتاق خواب را مشاهده کنید.

دکوراسیون اتاق خواب بخش های مختلف اتاق خواب مستر

بخش نشیمن در اتاق خواب مستر

اتاق مستر، در صورتی که با مبلهای راحتی مناسبی تجهیز گردد. می تواند محل لذت بخشی برای گفتگوی دو نفره، مطالعه یا تماشای تلویزیون باشد. مبلهای راحتی نیازی نیست که تعداد زیادی داشته باشند. با توجه به کاربری که از آنها انتظار دارید، می توانید در کنار پنجره، قفسه کتاب و حتی تخت قرار دهید. البته برخی از افراد بخشی از فعالیت کاری خود را در منزل انجام می دهند در این صورت می توان بخشی از اتاق خواب را به اتاق کار اختصاص د اد که این بخش قطعا باید جدا باشد. توضیحات بیشتر درباره دکوراسیون اتاق کار درمنزل را در مقاله اتاق کار مشاهده کنید.

جاکردن فضای پذیرایی در مستر روم بخش نشیمن در اتاق خواب مستر

کلوزت روم

این بخش از اتاق خواب مستر، قطعا یکی از جذاب ترین بخش ها خواهد بود. اتاق کلوزت، شامل کمد هایی برای لباس و شلف و قفسه هایی برای کفش، کیف و هر چیزی است که یک فرد در طول روز آن ها را می پوشد. بهتر است دیوار های اتاق کلوزت با آینه هایی بزرگ و قدی پوشیده شوند تا فرایند انتخاب لباس راحت تر انجام گیرد. وجود یک نیمکت یا صندلی برای پوشیدن کفش نیز به آسایش هر چه بیشتر افراد کمک می کند. داشتن اتاقی برای تمامی پوشیدنی ها، انتخاب و تعویض لباس را به کاری بسیار لذت بخش تبدیل می کند.

کلوزیت روم با بروزترین متدهای طراحی

تراس یا بهار خواب

اگر ویوی مناسبی در اطراف منزلتان وجود دارد، بهار خواب یا تراس با در های سراسر شیشه ای برای لذت بردن از منظره، گزینه بسیار مناسبی است. شما با توجه به سلیقه خود حتی می توانید تخت را کاملا در مقابل درب شیشه ای تراس قرار دهید و صبح خود را با مناظر زیبای اطراف آغاز نمایید.

بهار خواب در مستر تراس یا بهار خواب

سرویس بهداشتی و حمام اتاق خواب مستر

وجود یک سرویس بهداشتی مدرن و وسیع، در خواب مستر بسیار حائز اهمیت است. شخصی که برای تهیه اتاق خواب مستر هزینه می کند، قطعا انتظار دارد تا در همان اتاق بتواند از این امکان بهره مند شود. وجود یک آینه بزرگ، دو روشویی برای شستشو که دو نفر همزمان بتوانند از روشویی استفاده کنند. یک شلف وسیع برای قرار دادن وسایل بهداشتی، از جمله المان هایی هستند که یک سرویس لوکس به آن نیازمند است.

سرویس بهداشتی وحمام در مستر روم سرویس بهداشتی و حمام اتاق خواب مستر

تجهیزات صوتی و تصویری

اینکه تا چه حد علاقه مند به داشتن تلویزیون در اتاق خواب هستید، امری کاملا سلیقه ای است. بسیاری معتقدند اتاق خواب باید دور از تکنولوژی های این چنینی باشد تا آرامش افراد دچار اختلال نشود. اما اگر ساکن شهر های شلوغ هستید و نمی توانید از امکان تراس و بهارخواب در اتاق خود بهره مند شوید. نصب یک تلویزیون بزرگ روبروی تخت می تواند انتخاب مناسبی باشد.

سیستم صوتی در مسترروم تجهیزات صوتی و تصویری

نمونه هایی از اتاق خواب مستر

البته این که اتاق خواب مستر شامل چه بخش هایی باشد، بیش از هر چیزی به ابعاد اتاق بستگی دارد. به گونه ای که هر چه ابعاد اتاق بیشتر باشد، امکان افزودن امکانات اضافه، بیشتر فراهم خواهد بود. در ادامه نمونه های اتاق خوای مستر را مشاهده کنید.

اتاق خواب مستر نمونه هایی از اتاق خواب مستر

دکوراسیون داخلی مستر نمونه هایی از اتاق خواب مستر

طراحی فوق العاده زیبای خواب مستر یا همان اتاق خواب والدین با پارکت چوبی رنگ و طراحی یک حمام زیبا با سرامیک رنگ خاکستری و وان سفید رنگ و روشویی سفید رنگ ست زیبا و جذابی بوجود آمده که بسیار شیک و به سبک مدرن است.

کلوزیت روم در اتاق مستر نمونه هایی از اتاق خواب مستر

دکور داخلی اتاق خواب نمونه هایی از اتاق خواب مستر

ترکیب رنگ با رنگهایی دیگر برای ست کردن بسیار مهم است اگر شما تم رنگ روشن را میپسندید ترکیب رنگ سفید، گلبهی بسیار زیباست که فضای اتاق را بسیار دلباز نشان میدهد.

سرویس بهداشتی و حمام در مستر روم نمونه هایی از اتاق خواب مستر

دکور خواب والدین نمونه هایی از اتاق خواب مستر

طراحی و اجرای فوق العاده زیبای اتاق خواب والدین به سبک کلاسیک که با پارکت چوبی رنگ و روتختی سفید، سرخ و فرش طرح سنتی ست بسیار شیک و زیبایی را بوجود آورده است.

اتاق لباس در مسترروم نمونه هایی از اتاق خواب مستر

نمونه هایی از اتاق خواب مستر طراحی دکور خواب مستر

پیشنهاد می کنم مشاهده کنید: دکوراسیون بهاری ، با این 15 ایده بهار را به خانه بیاورید!

سرویس بهداشتی و حمام در مستر روم نمونه هایی از اتاق خواب مستر نمونه هایی از اتاق خواب مستر

نمونه هایی از اتاق خواب مستر طراحی اتاق خواب

About the Author:

0 0 رای
امتیاز
اشتراک در
اطلاع از
0 Comments
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
Go to Top