30 طرح کمد دیواری شیک و لوکس

4.4/5 امتیاز از (11 رای )

کمد دیواری یکی از وسایل مهم و ضروری و بسیار کاربردی برای خانه می باشد. استفاده از آن فضای خانه را از شلوغ شدن و به هم ریختگی بیرون می آورد و برروی دیوار اتاق و حتی سالن پذیرایی قابل نصب است. انواع کمد دیواری شامل مدل کمد های ریلی، کمدهای دیواری ام دی اف، کمد های کلاس و کمد های آینه دار می باشد. که در ادامه طرح های مختلف کمد دیواری و نکات مهم در انتخاب آن را مشاهده خواهید کرد.

4.4/5 امتیاز از (11 رای )

کمد بسیار شیک و کاربری برای اتاق خواب نکات مهم در انتخاب کمد دیواری

نکات مهم در انتخاب کمد دیواری

کمد دیواری وسیله ای است که بیشتر خانواده های امروزی از آن در منزل خود استفاده می کنند. به همین سبب است که طراحان زیادی به این سمت روی آوردند و طرح های گوناگونی برای این نوع کمد ها اجرا کرده اند. این کمد ها دارای جنس و رنگ های متنوعی نیز می باشد. این تنوع نسبت به قدیم بسیار بیشتر می باشد. کمدهای دیواری نقش مهمی در دکوراسیون ایفا می کنند و می توانند بر جذابیت دکوراسیون داخلی شما بیفزایند .همچنین در جاهایی که دارای قناسی زیاد هستند، می توانند به عنوان پوشش برای قناسی ها و زیبایی بیشتر دکوراسیون استفاده شوند. همچنین کمئد دیواری می تواند به نظم دهی خانه شما کمک کرده و آشفتگی در فضا را کم کند. علاوه بر کمد دیواری استفاده از شلف دیواری هم می تواند برای نظم دهی کمک کننده باشد. می توانید انواع مدل های مختلف شلف دیواری را در خانه معمار مشاهده کنید.

دکوراسیون اتاق خواب نکات مهم در انتخاب کمد دیواری

انتخاب بهترین رنگ برای کمدهای دیواری

انتخاب رنگ کمد به ابعاد اتاق بستگی دارد. انتخاب رنگ تیره یا روشن می تواند فضای شما را کوچکتر یا برزگتر نشان بدهد. رنگ روشن فضای اتاق را بازتر نشان می دهد. به همین دلیل اگر شما اتاق خواب کوچکی دارید، باید از رنگ های روشن استفاده کنید تا بزرگ تر به نظر بیاید.

  • کمد دیواری سفید

رنگ سفید آماده ترین و راحت ترین رنگ برای محیط های تاریک و کوچک می باشد. استفاده از این رنگ محیط شما را بزرگتر و روشن تر جلوه می دهد.

کمد سفید رنگ در اتاق خواب انتخاب بهترین رنگ برای کمدهای دیواری

  • رنگ مشکیی برای کمد

رنگ مشکی همانند رنگ سفید با هر دکوراسیونی قابل ست شدن می باشد. اما فضا را کوچک تر و تیره تر نشان می دهد. پس اگر محیط شما کوچک است. انتخاب رنگ مشکی انتخاب مناسبی نیست.

  • کمد به رنگ چوب

رنگ چوب به دلیل تداعی و هماهنگی با طبیعت، برای هر رنگ و دکوراسیونی مناسب است.

کمد رنگ چوب در اتاق خواب انتخاب بهترین رنگ برای کمدهای دیواری

  • استفاده از کمددیواری های رنگی

اگر دکورسیون اتاق خواب شما ساده است می توانید از کمد های دیواری رنگی استفاده کنید. در این صورت کمد به نقطه کانونی در دکوراسیون شما تبدیل می شود.

انتخاب بهترین رنگ برای کمدهای دیواری ترکیب رنگ در دکوراسیون اتاق خواب

کمد دیواری mdf

کمددیواری ها بر روی دیوار نصب می شود و مقدار زیادی از فضای اتاق و منزل شما را می گیرد. در نتیجه باید در انتخاب نوع و مدل کمد، طرح و رنگ آن دقت کنید و حساسیت لازم را به خرج دهید. شما با دقت مناسب در انتخاب کمد می توانید یک فضای مناسب برای ذخیره کردن وسایل منزل و اتاق خود به وجود آورده و نمای بسیار شیکی به دکوراسیون خود بدهید. کمدهای ام دی اف از نظر رنگبندی دارای تنوع زیادی ست و رنگهای تیره و روشن را شامل می شود. همچنین رنگ آنها مات است.

کمد دیواری ام دی اف مخصوص لباس کمد دیواری mdf

کمد دیواری ریلی جدید

ریلی بودن یکی از ویژگی های مهم این کمد ها می باشد که به درب های آن محدود نمی باشد. علاوه بر درب، خود کمد نیز می تواند به صورت یک مجموعه ی کامل، ریلی باشد. کمد ریلی را می توان برای قسمت های مختلف خانه اعم از راهرو و زیرپله و یا آشپزخانه استفاده کرد و بهترین کارایی را از این کمد ها به دست آورد. یکی دیگر از کاربردهای خوب این کمد دیواری ها در منازل و آپارتمان های کوچک می باشد که دارای فضای کمی هستند. کمد های ریکی به دلیل این که فضایی برای باز شدن درب ها نیاز ندارند برای محیط های کوجک مناسبند.

کمد دیواری ریلی با طرح ها و رنگهای متنوع کمد دیواری ریلی جدید

کمد دیواری ریلی دو رنگ ،زیبا و جذاب کمد دیواری ریلی جدید

کمدهای دیواری کشویی با آینه

  • این کمد دارای درب های کشویی می باشد که با آینه تزیین شده است
  • استفاده از این آینه ها، اتاق و فضای خانه ی شما را بزرگتر و روشن تر نشان می دهد.
  • به دلیل زیبایی خاصی که دارند، در راهرو نیز استفاده می شوند. زیرا که وجود آینه آنها را از حالت کمدی صرف خارج کرده.
  • استفاده از آینه و چوب به صورت ترکیبی، جذابیت خاصی به آنها  می دهد.

کمدهای دیواری کشویی با آینه شیک و زیبا

کمد دیواری کشویی با آینه بسیا شیک و زیبا کمدهای دیواری کشویی با آینه

کمد های دیواری گلاس

کمدهای گلاس از نوع کمد های براق می باشند که بسیار زیبا و شیک هستند. آنها زیر مجموعه ی کمد ام دی اف می باشند. با این تفاوت که کمد های از جنس mdf، مات هستند. اگر شما دوست دارید از کمد های براق و صیقلی در فضای اتاق خود استفاده کنید. مدل کمدهای هیگلاس می تواند برای شما انتخاب خوب و مناسبی باشد. این مدل کمدها، زیبایی فوق العاده ای را به دکوراسیون داخلی شما می دهد و البته به دلیل براق بودن محیط شما را بزرگتر نشان می دهند.

کمدهای گلاسه شیک و جذاب برای فضاهای کوچک کمد های دیواری گلاس

پیشنهاد می کنم مقاله 30 اتاق خواب مستر با طراحی شیک و خاص را هم مشاهده کنید.

تا اینجا با انواع مدل های کمدهای دیواری آشنا شدید و تعدادی از مدل های کمد را مشاهده کردید.

کمد برای اتاق خواب قیمت کمد دیواری شیک و زیبا

نکته مهم

به این نکته توجه داشته باشید که کمد دیواری از وسایل پرکاربرد است و وسایل سنگینی در طبقات آن قرار می گیرد. از طرفی می تواند به نقطه کانونی در دکوراسیون پذیرایی و یا اتاق خواب شما تبدیل شود بنابراین در انتخاب جنس و طرح آن دقت کنید و از جنس و متریال با کیفیت استفاده کنید تا کارایی و جذابیت لازم را به دکوراسیون شما ببخشد.

کمد رو تمام سطح دیوار قیمت کمد دیواری مناسب

قیمت کمد دیواری

قیمت کمد به عوامل زیادی بستگی دارد. جنس مورد استفاده ،اندازه و ابعاد کمد، تعدادکشوها همه می تواند برقیمت تمام شده کمد دیواری تاثیر داشته باشد. برای محاسبه و برآورد قیمت باید همه اینها را را به مجری طرح ارائه کنید تا قیمت برآوردی را به شما ارائه دهد.

قیمت کمد دیواری مدل های ام دی اف با رنگ تیره

دیگران مشاهده کردند: جالباسی عنصری تاثیر گذار در دکوراسیون شما

رنگ روشن برای کمد اتاق خواب انواع کمد دیواری

انواع کمد دیواری کمد ام دی اف در رنگ ها و تنوع طرح ها مختلف

انواع کمد دیواری

این کمد ها انواع و مدل های گوناگونی دارد که شما می توانید با توجه به دکور اتاقتان بهترین مدل را که متناسب با طرح آن باشد انتخاب کنید. در اینجا شما را با بعضی از انواع این مدل ها آشنا می کنیم تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

کمد گلاس برای اتاق خواب انواع کمد دیواری در طرح های مختلف

رنگ آبی شاد و زیبا برای اتاق خواب کودک انواع کمد دیواری در رنگ های شاد مناسب روحیه کودکان

کمد دیواری پذیرایی

استفاده و طراحی کمد برای فضای پذیرایی در خانه های کوچک که فاقد فضای انباری هستند لازم و ضروری است. همچنین اگر در سالن پذیرایی شما فضای پرت و بلا استفاده و یا قناصی وجود داشته باشد با طراحی یک کمددیواری در این فضا علاوه بر اینکه از یک فضای بلا استفاده می کنید. عیوب موجود در فضا را هم به این طریق می پوشانید. برای داشتن اطلاعات بیشتر درباره کمد دیواری پذیرای و مشاهده طرح های مختلف آن می توانید از صفحه آن دیدن کنید.

رنگ روشن در کمد، کمد دیواری پذیرایی

کمد ترکیبی رنگ تیره و روشن کمد دیواری پذیرایی

نکته دیگر

نکته ای که باید مورد توجه شما قرار بگیرد فضای داخلی کمد دیواری می باشد که قفسه های کوچک و بزرگ تقسیم می شود و شما می توانید از این قسمت ها برای ذخیره کردن و مرتب کردن وسایل خود اعم از وسایل عمومی و خصوصی استفاده کنید. این تفسیم بندی بر اساس نیاز شما انجام می گیرد.

کمد هایگلاس کمد دیواری پذیرایی بسیار شیک و زیطبا مناسب برای تمام قسمت های خانه

کمدهای مناسب یرای اتاق خواب کمد دیواری پذیرایی

اشتراک گذاری در شبکه‌های اجتماعی

About the Author:

4.5 2 رای
امتیاز
اشتراک در
اطلاع از
امتیاز
3 پرسش و پاسخ
قدیمی ترین
جدیدترین بیشترین آرا
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
امتیاز :
     

مدل ها قشنگن ولی تصاویر جدید بیشتر اضافه کنید

امتیاز :
     

به زودی نمونه های متفاوتی اضاف میگردد

عنوان