خانه » کمد دیواری ،30 طرح شیک و لوکس کمد دیواری 2019

کمد دیواری ،30 طرح شیک و لوکس کمد دیواری 2019

کمد دیواری یکی از وسایل مهم و ضروری و بسیار کاربردی برای خانه می باشد.استفاده از آن فضای خانه را از شلوغ شدن و به هم ریختگی بیرون می آورد و برروی دیوار اتاق و حتی سالن قابل نصب است.کمدهای دیواری دارای تنوع زیادی است.انواع آن شامل مدل کمد دیواری ریلی ، کمدهای دیواری ام دی اف،کمد های کلاسه و …. می باشد.

کمد بسیار شیک و کاربری برای اتاق خواب

این کمد های مدل ها و طرح های گوناگونی دارند که بسیار شیک و دارای تنوع و بی شمار می باشد; به همین دلیل به شما این امکان را می دهد که در بین مدل های موجود بهترین و مناسب ترین انتخاب را داشته باشند.
کمد دیواری وسیله ای است که بیشتر خانواده های امروزی از آن در منزل خود استفاده می کنند; به همین سبب است که طراحان زیادی به این سمت روی آوردند و طرح های گوناگونی برای این نوع کمد ها اجرا کرده اند. این کمد ها دارای جنس و رنگ های متنوعی نیز می باشد. این تنوع نسبت به قدیم بسیار بیشتر می باشد.

با ما همراه باشید مدل های جذاب و بسیار کاربردی کمد دیواری شیک را مشاهده خواهید کرد.

نکات مهم در انتخاب کمد دیواری

کمد دیواری دارای انواع رنگ ها اعم از روشن و تیره می باشد که شما به سلیقه خود می توانید هر کدام که مورد نظرتان است را انتخاب کنید.

انتخاب بهترین رنگ کمد دیواری

انتخاب رنگ کمد دیواری به ابعاد اتاق بستگی دارد; انتخاب رنگ تیره یا روشن می تواند فضای شما را کوچکتر یا برزگتر نشان بدهد.

رنگ روشن فضای اتاق را باز تر نشان می دهد; به همین دلیل اگر شما اتاق خواب کوچکی دارید، باید از رنگ های روشن استفاده کنید تا بزرگ تر به نظر بیاید.

همچنین

اگر شما اتاق خوابی بزرگ دارید می توانید از کمد های با رنگ تیره و یا کمد با ترکیب رنگ روشن و تیره استفاده کنید.

نکته ای که باید مورد توجه شما قرار بگیرد فضای داخلی کمد دیواری می باشد که قفسه های کوچک و بزرگ تقسیم می شود و شما می توانید از این قسمت ها برای ذخیره کردن و مرتب کردن وسایل خود اعم از وسایل عمومی و خصوصی استفاده کنید. این تفسیم بندی بر اساس نیاز شما انجام می گیرد.

انواع کمد دیواری

این کمد ها انواع و مدل های گوناگونی دارد که شما می توانید با توجه به دکور اتاقتان بهترین مدل را که متناسب با طرح آن باشد انتخاب کنید.
در اینجا شما را با بعضی از انواع این مدل ها آشنا می کنیم تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

کمد دیواری mdf

این نوع کمد بر روی دیوار نصب می شود و مقدار زیادی از فضای اتاق و منزل شما را می گیرد. در نتیجه باید در انتخاب نوع و مدل کمد، طرح و رنگ آن دقت کنید و حساسیت لازم را به خرج دهید.شما با دقت مناسب در انتخاب کمد می توانید یک فضای مناسب برای ذخیره کردن وسایل منزل و اتاق خود به وجود آورده و نمای بسیار شیکی به دکوراسیون خود بدهید.

کمد دیواری ام دی اف جادار

کمد دیواری ریلی جدید

ریلی بودن یکی از ویژگی های مهم این کمد ها می باشد که به درب های آن محدود نمی باشد ; علاوه بر درب، خود کمد نیز می تواند به صورت یک مجموعه ی کامل ، ریلی باشد.

کمد ریلی را می توان برای قسمت های مختلف خانه اعم از راهرو و زیرپله و یا آشپزخانه استفاده کرد و بهترین کارایی را از این کمد ها به دست آورد.یکی دیگر از کاربردهای خوب این کمد دیواری ها در منازل و آپارتمان های کوچک می باشد که دارای فضای کمی هستند.

کمد دیواری ریلی شیک و جادار

کمد دیواری ریلی دو رنگ و زیبا

کمدهای دیواری کشویی با آینه

  • این کمد دارای درب های کشویی می باشد که با آینه تزیین شده است
  • استفاده از این آینه ها، اتاق و فضای خانه ی شما را بزرگتر و روشن تر نشان می دهد.
  • به دلیل زیبایی خاصی که دارند،در راهرو نیز استفاده می شوند ;زیرا که وجود آینه آنها را از حالت کمدی صرف خارج کرده.
  • استفاده از آینه و چوب به صورت ترکیبی، جذابیت خاصی به آنها  می دهد.

کمد دیواری کشویی با آینه:طرح پروانه ای

کمد های دیواری گلاس

کمدهای گلاس از نوع کمد های براق می باشند که بسیار زیبا و شیک هستند;آنها زیر مجموعه ی کمد ام دی اف می باشد.با این تفاوت که کمد های از جنس mdf،  مات هستند.
اگر شما دوست دارید از کمد های براق و صیقلی در فضای اتاق خود استفاده کنید; مدل کمدهای هیگلاس می تواند برای شما انتخاب خوب و مناسبی باشد;این مدل کمدها، زیبایی فوق العاده ای را به دکوراسیون داخلی شما می دهد.

کمدهای گلاسه شیک و زیبا برای فضاهای کوچک

 دکوراسیون داخلی شیک و زیبا با خانه معمار فقط یک کلیک کافی ست!!!!!

تا اینجا با انواع مدل های کمدهای دیواری آشنا شدید و تعدادی از مدل های کمد را مشاهده کردید.

در ادامه طرح های شیک و فوق العاده ای از انواع کمد دیواری پذیرایی ، انواع مدل کمد دیواری ریلی اتاق خواب و انواع مدل کمد دیواری ام دی اف اتاف خواب را مشاهده کنید.

کمد برای اتاق خواب

کمد رو تمام سطح دیوار

مدل های ام دی اف با رنگ تیره

کمدهای مناسب یرای اتاق خواب

رنگ روشن برای کمد اتاق خواب

کمد ام دی اف

کمد گلاس برای اتاق خواب

رنگ آبی شاد و زیبا برای اتاق خواب کودک

رنگ روشن در کمد

کمد ترکیبی رنگ تیره و روشن

کمد هایگلاس

کمدهای مناسب اتاق خواب

توسط |2019-10-21T17:30:22+03:3021st اکتبر, 2019|بلاگ, دکوراسیون|بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

avatar